Warning: Parameter 3 to mb_videobot() expected to be a reference, value given in /var/www/vhosts/v-6393.webspace/www/zhgu.edu.kz/libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Мәдениет және өнер факультетінің 2011-2012 оқу жылындағы түлектер тізімі.

Мамандық «Дене шынықтыру және спорт» 411

1          Керимбаев Дидар Толеуханович

2          Ногайбеков Нурсултан Токтарович

3          Ахметов Еркин Серикович

4          Әбдірасилова Айдана Ержанқызы

5          Аугазинов Азамат Мейрамович

6          Таурбеков Эльдос Назарови

7          Естемесов Руслан Қалыбекович

8          Тажибаев Максат Омарович

9          Конратбаев Асет Жексенбекович                                                           

10        Вишняков Тимур Мнирович

11        Медведкин Андрей Юрьевич

12        Хамитов Михаил Игорьевич

Мамандық «Дизайн»

1          Абильханова Асем Сейлхановна

2          Аубәкір Бекайым Муратқызы

3          Баешев  Бекзат Мажитович

4          Джакипбаева Асель Сергазыевна

5          Дуйсенбаева Ажар Ерназаровна

6          Ердембекова Гульжан Касеновна

7          Жапсарбаева Жанна Нурлановна

8          Жуйрикбаева Баян Келдаулетовна

9          Омиргалиев Арман Бакытович

10        Қыдырғалиұлы Асет

11        Майлыбаева Айгерим Нурбакытовна

12        Төлеген Нұрбақыт Айдарұлы

13        Нурбекова Назира Есенгельдиевна

14        Ордагулова Диана Канатовна

15        Тлеукенова Салтанат Менсизбаевна

16        Брюзгина Надежда Петровна

17        Гараева Ольга Раилевна

18        Гребенюков Денис Сергеевич

19        Гусельникова  Екатерина Евгеньевна

20        Пузикова Александра Юрьевна

21        Сушкова Олеся Валерьевна

Мамандық : «Бейнелеу өнері және сызу»

411 БСҚ

1          Баймуханбетов Адильжан Абаевич

2          Маншанбаева Жадра Кадирхановна

3          Баймурзинова Балжан Турсынгалиевна

4          Беккалиев Фархат Салауатович

5          Енсегенова Сания Булатовна

6          Кусаинова Дина  Серикбаевна

7          Бабашов Қуат Бауыржанұлы

            Мамандық: 5В010600 «Музыкалық білім»

                                                   МҚ 411

1          Қыдырбай Аягүл

2          Абдраимова Жадыра Аскарбековна

3          Касенов Рысбек Билисбекович

4          Ұлықбек Ақат

5          Шабданова Акмейр Шалкаровна

6          Искаков Олжас Каирович

7          Туганбай Бейбитхан

8          Өнербек Қуан

9          Тұрсынбек Бердібек

10        Шомшекова Айнагуль Абеновна

11        Әкімжан

12        Қайрат Сандугаш

13        Оспанов Мирас Жанаевич

14        Алибаева Динара Берикхановна

15        Жұмабекова Айдана Бақытқызы

16        Айдарали Жанатбек

17        Саркытбекова Айзада Куанышқызы                                                              

18        Федоляк Николай Николаевич

19        Кравченко Аэлита Геннадиевна

20        Маклакова Валерия Валерьевна

21        Калибеков Омирали Сагиндыкович

22        Жаркенов Ильнар Нурланович

23        Жантасов Даут Серикович

24        Кушталова Ольга Викторовна

25        Думшебаева Айжан Касымовна

Мамандық «Бастапқы әскери дайындық» БДҚ 411

1          Смадияр Данияр Ерланұлы

2          Сейтова Айдана Болатовна

3          Тазабеков Асхат Кадырбекович

4          Шагатаев Жасулан Қабылович

5          Маратов Әлібек Алмасұлы

6          Жанатұлы Бақытжан

7          Алиев Мурат Кайсарович

8          Баймұқашев Жасұлан Сейдқалиұлы

9          Бекмухамбетов Рауан Ерболатович

10        Тұрсынбаев Аслан Амантаевич

11        Куракбаев Ельдар Умиргалиевич

12        Мухашев Ельдос Сламкулович

13        Нураков Нуртлеу Бектилеуович

14        Ожаров Ержан Махатаевич

15        Сагатбеков Ерасыл Калиевич

16        Кожамжаров Дулат Асхатович

17        Касенов Айбол Батырболович

18        Даулетбаков Берик Аликович

19        Оспанов Берик Кусаинович

20        Ермұқанұлы Манат

21        Каримов Жандос Айдынович

22        Белгібаев Бауыржан Жандосұлы

23        Мансуров Саят Тулегенович

24        Кулиев Байрам Аюпович

25        Аманбаев Рустем Нурланович

26        Шеянов Владимир Владимирович

27        Исаев Кямран Исаевич

Мәдениет және өнер факультетінің 2012 – 2013 оқу жылындағы күндізгі оқу бөлімінің түлектер тізімі  «Денешынықтыру және спорт»  ДШҚ 411 топ

1          Бауыржанұлы Дархан          

2          Беркін Әлім Беркінұлы        

3          Болыспаев Ерлан Нуртаевич

4          Досаев Азамат Нурланович

5          Жанатбек Гүлжанат Ержанқызы

6          Коспагаров Елдос Кабидолдаұлы

7          Қанжарқан Қалибек  

8          Мұханов Руслан Азатұлы

9          Мұхтарұлы Аслан

10        Нусипбаева Зарина Исқаковна        

11        Нысанбаев Самат Қалибекұлы

12        Мұханов Руслан Азатұлы

13        Сайлау Есіл Қайратұлы

14        Сәлім Сырым Қайратұлы

15        Сепбосынов Еркен Маратұлы

16        Серкибаева Айгерим Нурлановна  

17        Сиргебаева Жулдыз Аманжоловна

18        Тойшыбеков Акниет Женисович    

19        Түкібай Әлішер Маманбекұлы

20        Тезекбаева Мольдир Калибековна

21        Абассов Азат Нигметович

22        Оразбаева Юлия Мейрамовна         

23        Нұрбекова Сәния Кенжебекқызы    

24        Нусипова Жанар Сарсенкалиевна   

«Бастапқы әскери дайындық»  БДҚ 411 топ

1          Ахметченов Суйндык Бақытович

2          Барлыбаев Азамат Есмуханович    

3          Бірлан Нұржахып     

4          Дүйсенбінов Нұржан Дәулетұлы

5          Жанабеков Алмас Кайратович

6          Кабыланов Жанат Болатханович

7          Утегулов Данияр Ермуханович      

8          Шарипкулов Сырым Аманжолович

9          Рахимбергенов Азамат Кайратович

10        Адилханов Саят Сайлаубаевич

11        Воронцов Павел Александрович    

12        Далибаев Газиз Мухамедович

13        Карипов Боран Нурсултан Серикович

14        Касымов Дильшат Аркенович        

15        Елубаева Гаухар Амантайқызы

16        Жамалқан Парида

17        Капарова Динара Абайқызы

18        Нұрболатқызы Мақпал

19        Сеилханов Даулет Базарханович    

«Дизайн» ДР 411

1          Бокашев Дастан Серикович

2          Рахматуллина Диляра Ульфатовна

3          Семенцова Виктория Михайловна

«Музыкалық білім» МҚ 411 топ

1          Алимбаланова Динара Маликовна

2          Байтентекова Ақерке Әнуарқызы   

3          Бутембаев Бақытжан Даулетқалиұлы

4          Есжанова Гаухар Саржанқызы

5          Жаңабай Айнаш Медетханқызы

6          Қожаханова Жазира Серікқызы       грант

7          Нурахметов Олжас Саргалиулы

8          Серикова Диана Сериковна

9          Сулейменов Жанат Жангазиевич

10        Толқынхан Екпін       грант

11        Тургенбаева Мадина Тургановна                                                           

12        Урисбаева Айгерим Аскарбекқызы

13        Ұлан Сағыныш         

14        Ырыскелді Алтынай

15        Азат Макпал  

16        Косенкова Инна Сергеевна  

17        Ли Максим Александрович 

18        Наджитова Альбина Маратовна     

19        Цой Павел Павлович

«Дизайн» ДҚ 511

1          Букашев Баглан Каримжанович

 2         Калимолдин Ерик Серикович

3          Килыбаев Дияс Калиясович

4          Кудайбергенова Индира Едилбаевна

5          Муртазалиева Зарина Шамильевна

6          Мыктыбеков Айдын Кажимуратович

7          Тухметова Алина Бауыржановна

8          Ізбасарова Динара Талейханқызы                                

9          Абдунасыров Роман Николаевич

10        Әділ Индира Тұрсынмахаметқызы 

11        Думина Анастасия Константиновна

12        Жанахметова Жулдыз Кайратович

13        Иванова Наталья Владимировна    

14        Ким Маргарита Дмитриевна

15        Кобжасарова Сандугаш Сакеновна                                                   

16        Кубенова Анара Байкурмановна

17        Лупанова Мария Андреевна

18        Тынысбаев Азат Даниярович

19        Черемская Олеся Юрьевна

Мәдениет және өнер факультетінің 2012 – 2013 оқу жылындағы күндізгі оқу бөлімінің түлектер тізімі

«Денешынықтыру және спорт» ДШҚ 411 топ

1          Бауыржанұлы Дархан            

2          Беркін Әлім Беркінұлы        

3          Болыспаев Ерлан Нуртаевич

4          Досаев Азамат Нурланович

5          Жанатбек Гүлжанат Ержанқызы

6          Коспагаров Елдос Кабидолдаұлы

7          Қанжарқан Қалибек  

8          Мұханов Руслан Азатұлы

9          Мұхтарұлы Аслан

10        Нусипбаева Зарина Исқаковна        

11        Нысанбаев Самат Қалибекұлы

12        Мұханов Руслан Азатұлы

13        Сайлау Есіл Қайратұлы

14        Сәлім Сырым Қайратұлы

15        Сепбосынов Еркен Маратұлы

16        Серкибаева Айгерим Нурлановна  

17        Сиргебаева Жулдыз Аманжоловна

18        Тойшыбеков Акниет Женисович    

19        Түкібай Әлішер Маманбекұлы

20        Тезекбаева Мольдир Калибековна

21        Абассов Азат Нигметович

22        Оразбаева Юлия Мейрамовна         

23        Нұрбекова Сәния Кенжебекқызы    

24        Нусипова Жанар Сарсенкалиевна   

«Бастапқы әскери дайындық» БДҚ 411 топ

1          Ахметченов Суйндык Бақытович

2          Барлыбаев Азамат Есмуханович    

3          Бірлан Нұржахып     

4          Дүйсенбінов Нұржан Дәулетұлы

5          Жанабеков Алмас Кайратович

6          Кабыланов Жанат Болатханович

7          Утегулов Данияр Ермуханович      

8          Шарипкулов Сырым Аманжолович

9          Рахимбергенов Азамат Кайратович

10        Адилханов Саят Сайлаубаевич

11        Воронцов Павел Александрович    

12        Далибаев Газиз Мухамедович

13        Карипов Боран Нурсултан Серикович

14        Касымов Дильшат Аркенович        

«Музыкалық білім»  МҚ 411 топ

1          Алимбаланова Динара Маликовна

2          Байтентекова Ақерке Әнуарқызы   

3          Бутембаев Бақытжан Даулетқалиұлы

4          Есжанова Гаухар Саржанқызы

5          Жаңабай Айнаш Медетханқызы

6          Қожаханова Жазира Серікқызы      

7          Нурахметов Олжас Саргалиулы

8          Серикова Диана Сериковна

9          Сулейменов Жанат Жангазиевич

10        Толқынхан Екпін      

11        Тургенбаева Мадина Тургановна                                                            

12        Урисбаева Айгерим Аскарбекқызы

13        Ұлан Сағыныш         

14        Ырыскелді Алтынай

15        Азат Макпал

16        Косенкова Инна Сергеевна  

17        Ли Максим Александрович 

18        Наджитова Альбина Маратовна     

19        Цой Павел Павлович

«Дизайн»

1          Букашев Баглан Каримжанович

 2         Калимолдин Ерик Серикович

3          Килыбаев Дияс Калиясович

4          Кудайбергенова Индира Едилбаевна

5          Муртазалиева Зарина Шамильевна

6          Мыктыбеков Айдын Кажимуратович

7          Тухметова Алина Бауыржановна

8          Ізбасарова Динара Талейханқызы                                                  

9          Абдунасыров Роман Николаевич

10        Әділ Индира Тұрсынмахаметқызы 

11        Думина Анастасия Константиновна

12        Жанахметова Жулдыз Кайратович

13        Иванова Наталья Владимировна    

14        Ким Маргарита Дмитриевна

15        Кобжасарова Сандугаш Сакеновна  

16        Кубенова Анара Байкурмановна

17        Лупанова Мария Андреевна

18        Тынысбаев Азат Даниярович

19        Черемская Олеся Юрьевна