2015 жылдың  31 наурыз - 04 сәуір аралығында Қарағанды қаласы, Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінде 5В010500-«Дефектология»  мамандығы бойынша өткен VII Республикалық олимпиадада  жүлделі  III- орын иеленген «Life and love» команда мүшелері: Жанабатыр Эльвира Ерланқызын, Бектенбаева Ақерке Талғатқызын, Сембекова Әсел Бекбергенқызын,  Хусаинова Айдана Аманжолқызын және жетекшісі оқыту және тәрбиелеу әдістемесі кафедрасының аға оқытушысы Исабаева Зауреш Мұратқызын жеңістерімен құттықтаймыз!!!  Педагогика және психология факультетінің ұжымы.