СТРАТЕГИЯЛЫҚ МАҚСАТЫ – әлемдік білім және ғылым кеңістігіне ену.

Міндеттері:

1.    Студенттер мен профессорлық-оқытушылар құрамының академиялық ұтқырлығы аясында шетелдік серіктес жоғары оқу орындарымен халықаралық ынтымақтастықты орнату және дамыту.

2.    І. Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университетінің қызметкерлері мен білімгерлерінің халықаралық бағдарламаларға жүйелі түрде қатысуына ықпал ету.

3.    Академиялық ұтқырлық  механизмдерін қалыптастыру,ғылыми зерттеу жұмыстарының нәтижелігін арттыру, басқару жүйесін жетілдіру.

4.    Қазақстанның жетекші жоғары оқу орындарымен академиялық алмасуды дамыту және нығайту.

Академиялық ұтқырлық және сыртқы қатынастар секторының бағыттары:

- Шетелдік жоғары оқу орындарымен студенттер алмасуы, магистранттар, ғылыми қызметкерлер және оқытушылардың тағылымдамасы және бірлескен ғылыми-зерттеу жобаларын орындау мақсатында өзара ынтымақтастық туралы жаңа келісім шарттар жасау.

- Қазақстанның және алыс-жақын шет елдердің жоғары оқу орындарымен және ғылыми орталықтарымен ынтымақтастықты дамыту.

- Халықаралық стипендиялық бағдарламалар бойынша мәліметтер іздеу және өңдеу.

- Университет білімгерлері мен профессорлық-оқытушылар құрамыныңішкі және сыртқы академиялық ұтқырлығын жүзеге асыру.

- Шетелдік ғалымдарды дәрістер оқу үшін және бірлескен ғылыми-зерттеу жобаларын ұйымдастыру үшіншақыру.

Шарова Виктория Вячеславовна

Педагогика ғылымдарының

магистрі

Сектордың жетекшісі

Даңлыбаева Дина Қанатбековна

Білім магистрі, маман

Жусупова Меруерт Жусуповна

Экономика ғылымдарының магистрі,

маман

Байланыстар

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Телефон: +7 (7282) 40-10-20, (ішкі. 1157).

Мекен-жайы: 040009, Талдықорғанқ.,  Жансүгіров к-сі, 187