ҚазақшаРусскийEnglish

Меню








Warning: Parameter 3 to mb_videobot() expected to be a reference, value given in /var/www/vhosts/v-6393.webspace/www/zhgu.edu.kz/libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

 

ЭҚ 111 – экономика  қазақ бөлімі

 

  1. Абдыбек Гулшат Байменқызы
  1. Базиева Маржан Куанышевна
  1. Балғабаев Қуантай Мәдиұлы
  1. Бигалиева Асемгуль Талгатовна
  1. Досымбекова Зарина Жамбуловна
  1. Дуйсембекова Асем Азаматовна
  1. Жақанова Тоғжан Ерланқызы
  1. Зауатбекова Анель Сагатовна
  1. Искакова Мөлдір Жанаділқызы
  1. Итекбаев Есбол Жакыпбекұлы
  1. Иысов Женис Канатович
  1. Каденова Жадыра Манаповна
  1. Калибеков Ерасыл Каиргельдыулы
  1. Капарова Мадина Жолдаспаевна
  1. Кельгембаева Ельнара Еркиновна
  1. Құсаинова Раушан Нұрланқызы
  1. Лентаева Акмарал Ергаликызы
  1. Молжанова Айгерім Ерікқызы
  1. Сағат Дамир Айдынұлы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЭР 111 - Экономика

русское отделение

 

 

  1. Мұқатаев Қасенжар Қайратұлы
  1. Алтынбекова Гульназ Жолдасбекқызы
  1. Байбатырова Айгерим Асылхановна
  1. Баймолданова Аида Мырзағалиқызы
  1. Воротилин Рами Хакимович
  1. Герасимова Надежда Сергеевна
  1. Когай Елена Сергеевна
  1. Молтабарова Эльмира Серікқызы
  1. Пономарева Инна Васильевна
  1. Рощин Максим Евгеньевич
  1. Сагимбаева Азиза Канатбековна
  1. Суттыгожанова Акмарал Айдархановна
  1. Узакбаева Дана Нурлановна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ҚҚ 111 - Қаржы

қазақ бөлімі

 

 

  1. Амиржанов Мирас Ерикханұлы
  1. Аханов Марлен Маратұлы
  1. Бабашова  Айгерім Бауыржанқызы
  1. Бақытқызы Толғанай
  1. Жексембекова Мөлдір Жексембекқызы
  1. Жүнүсханова Мөлдір Рыскелдіқызы
  1. Жұмағұлов Айдос Алтайұлы
  1. Кидрисова Жұлдыз Бекмуратқызы
  1. Матайбай Айжан Жұмағалиқызы
  1. Мелисов Марлен Мавленулы
  1. Олжаева Асель Бакытказыевна
  1. Өмиртай Тилек
  1. Раев Алишер  Райұлы
  1. Сағынтаев Әділет Жұлдызұлы
  1. Сыдықан Ұлан Нурланұлы
  1. Ыдырысова Айнұр Маратқызы

 

 

ФР 111 - Финансы

русское отделение

  1. Амангельдіқызы Дана
  1. Буханов Алибек Толеуболатович
  1. Галиева Мадина Маликовна
  1. Долабаева Салтанат Талғатқызы
  1. Жаркимбаев Алибек Айкымбекович
  1. Карибаева Ксения Фаридовна
  1. Сыдықов Саин Абдулұлы
  1. Терентьева Кристина Романовна
  1. Тян Михаил Вилорьевич
  1. Оразымбеков Бауыржан Болатұлы – перевод из дрг ВУЗа №639-с, 31.08.2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЕҚ 111 - Есеп және аудит

 қазақ бөлімі

 

 

  1. Абилдаева Назира Махметжанкызы
  1. Баяділов Дәулет Айтбайұлы
  1. Ғазизұлы Қайрат
  1. Досымбекова Алтынай Ержанқызы
  1. Әлібекұлы Дархан
  1. Иманхан Айгуль Иманханқызы
  1. Қахарбек Ерлес Ерланұлы
  1. Қашаған Ғалия Болатқызы
  1. Мамат – Зунунова Гаухар Галымовна
  1. Нукенова Жулдыз Канатовна
  1. Толқынова Әйгерім Әмірханқызы

УР 111 - Учет и аудит

 русское отделение

 

 

 

  1. Азатова Жулдуз Сериковна
  1. Баримбеков Рауан Маратович
  1. Барко Ангелина Александровна
  1. Бухарбаева Карина Сериковна
  1. Еременко Инна Владимировна
  1. Касенова Арина Даулетовна
  1. Кудрявцева Вероника Александровна
  1. Сагатбекова Адеми Аскаровна
  1. Садуакасова Ботагоз Маратовна
  1. Цой Сергей Александрович
  1. Чернякова Анна Константиновна
  1. Шин Лия Евгеньевна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МжЖБҚ 111 - Мемлекеттік және жергілікті

басқару қазақ бөлімі

  1. Акшолакова Таншолпан Оразхановна
  1. Ақылжанов Жанасыл Жетпісбайұлы
  1. Аликен Мөлдыр Ершиликқызы
  1. Ахметкалиева Айгерим Максатовна
  1. Базарбаев Қайсар Серікұлы
  1. Байбеков Алибек Канышевич
  1. Болатов Қайсар Жомартұлы
  1. Ермазанова Қаламқас Қазтайқызы
  1. Есимбекова Әйгерім Даулетқызы
  1. Жанбырбаев Азамат Заманбекұлы
  1. Жанимханова Ажар Сабитовна
  1. Жасуланова Мадина Дадайқызы
  1. Жеңіс Дулат Берікұлы
  1. Жолаева Ақбота Тельманқызы
  1. Иманбекова Назым Ержанқызы
  1. Қайранов Дәурен Жұмабекұлы
  1. Қасым Олжас Алтайұлы
  1. Кудайбергенова Таншолпан Танирбергенқызы
  1. Қудаш Еркебулан Муратұлы
  1. Құсайн Қарагөз Ақынбекқызы
  1. Мешелов Дидар Наурызбаевич
  1. Мукаев Жарқын Нурланович
  1. Мусагулова Әсемгүл Тоқтарқызы
  1. Нурболатов Самат Бағдатұлы
  1. Нуржанов Адилет Берикович
  1. Нұрғазинова Айгерім Тұрғанқызы
  1. Өтеген Ақбота Қанатқызы
  1. Саудабекова Айдана Сабитовна
  1. Сексенбаев Оспан Бекәділұлы
  1. Серикова Диана Бериковна
  1. Смағұлов Санат Саматұлы
  1. Смакова Жадыра Ерболқызы
  1. Түкен Алмас Баққожаұлы
  1. Хамза Берік Бекзатұлы
  1. Хамитов РавильСамиголлаұлы
  1. Шаймерденов Рауан Баккелдиевич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГиМУ 111  - Государственное и местное

управление русское отделение

 

 

  1. Ақмадиарова Аслия Ахмадияровна
  1. Бабаниязова Лейла Гуванчовна
  1. Жатақ Шынар Сейдеханқызы
  1. Жолболдин Қанат Берікқалиұлы
  1. Жұмабеков Ринат Манарбекұлы
  1. Ким Яна Витальевна
  1. Кулдасов Дамир Ғалымбекұлы
  1. Құдайберген Елдар Еділұлы
  1. Молотжанов Дильшат Молотжанович
  1. Мурыгина Юлия Вячеславовна
  1. Мырзағұлов Рауан Берікұлы
  1. Сапбек Мадина Қасымқызы
  1. Шынгожанова Салтанат Ержановна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МҚ 111 – Маркетингқазақ бөлімі

  1. Анарбек Жалғас Қалимұратұлы
  1. Ешетай Рүстем Амантайұлы
  1. Жүкен Азамат Талғатұлы

 

 

 

 

 

МР 111 – Маркетингрусское отделение

  1. Байгалиева Дина Амирхановна
  1. Баймұқашев Еркебұлан Нұрланұлы
  1. Пан Анастасия Сергеевна
  1. Советханұлы Ержан
  1. Сулейманова Роза Камильевна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

БҚ 111 – Бағалау қазақ бөлімі

 

  1. Абиырова Молдір Жақсылыққызы
  1. Казтаев Асхат Жұматайұлы
  1. Кәрінби Еркебұлан Ордабайұлы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФР 121 - Финансы

русское отделение

 

 

  1. Айдарқызы Анеля
  1. Ан Вячеслав Арсенович
  1. Байгозова Дильнара Мауленовна
  1. Дюсекенова Малика Масгутовна
  1. Жантлеуова Гаухар Болатқызы
  1. Закарьянов Сұңғат Қайратұлы
  1. Кадырова Фаина Зуфаровна
  1. Нұрқасымов Нұржан Нұрланұлы
  1. Рустемов Бауыржан Нұрланұлы
  1. Танкакова Бота Алтынбековна
  1. Уржанов Газиз Ержанович

 

 

ҚҚ 121 - Қаржы

қазақ бөлімі

  1. Акылбеков Бекзат Мыктыбекулы
  1. Аханқызы Гаухар
  1. Батырғалиқызы Айнұр
  1. Бекболаева Бибінұр Ерланқызы
  1. Әзигүл
  1. Ескожанова Жазира Абылкановна
  1. Жумадилова Гүлназ Мухаметрахымқызы
  1. Иманбекова Айжан Касенқызы
  1. Қасымбек Ақбота Нурболатқызы
  1. Қожаш Айжан Қайратқызы
  1. Нургалиева Айым Канабековна
  1. Нургалиева Маржан Аскеркызы
  1. Нүсүпов Данияр Мұратқалиұлы
  1. Онгарбаева Гүлназ Жұмаханқызы
  1. Орысбаева Мөлдір Сейтқызы
  1. Сейдахметов Алмас Асқарұлы
  1. Советбекова Айдана Мұратқызы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЕҚ 121 - Есеп және аудит

 қазақ бөлімі

 

 

  1. Адильбекова Акбота Жандосовна
  1. Базилова Талшын Даулетқызы
  1. Байшоранова Жазира Айхановна
  1. Бектурова Әсем Ербосынқызы
  1. Бөкейханқызы Асель
  1. Әбу Құралай Мұратқызы
  1. Есжанова Индира Серікқызы
  1. Жанысбаева Алтынай Нуриденқызы
  1. Мусекенова Назерке Маратовна
  1. Мүсіралі Мирас Мұратұлы
  1. Нургалиева Айым Канабековна
  1. Нұрпазіл Жансұлу Нуажақыпқызы
  1. Онербекова Меруерт Даулетбаевна
  1. Турысбаева Гүләйім Саматқызы
  1. Унаева Дина Айканкызы

 

 

 

 

ЭҚ 121 – Экономика қазақ бөлімі 

 

  1. Нугманова Меруерт Маратовна
 

 

 

 

ГиМУ 121  - Государственное и местное

управление русское отделение

 

 

  1. Цай Эрик Сергеевич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

БҚ 121 – Бағалау қазақ бөлімі

 

  1. Байжуман Аида Ақылбекқызы

 

 

 

ТҚ 111 – Туризм қазақ бөлімі

 

 

  1. Асқар Ақбота Елдарқызы – грант
  1. Бахтиярова Нурбакыт Разиғақызы
  1. Қасымбек Дәулет Айдарұлы – грант
  1. Құрманғалиева Мадина Ақтымбайқызы
  1. Мальтекбасов Диас Амантаевич
  1. Нияз Медет Жапарұлы
  1. Нұрғыдыров Мирас Асқатбекұлы
  1. Өмірзақ Берікбол Кумісбекұлы – грант

 

 

ТР 111 – Туризм русское отделение

  1. Грачева Зарина Александровна – грант
  1. Нукебаев Бауыржан Саякханович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ӘМҚ  211 - Әлеуметтік-мәдени қызмет

және сервис қазақ бөлімі

  1. Битимби Айжан Нурболатқызы
  2. Ерболғанов Төлеген Сакенұлы
  3. Мустабекова Малика Сериковна – гос грант

 

 

 

 

 

СКС 211  - Социально-культурный сервис

русское отделение

 

  1. Амраева Айша Сейтбаткалкызы – гос грант
  2. Ализаде Нурлана Ниязи кызы – гос грант
  3. Джаксыгельдинова Дина Махановна
  4. Исмаилова Динара Даулетхановна
  5. Кулманбетова Аида Мұратқызы
  6. Литвиненко Кристина Владимировна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЭҚ 211 -  Экономика

қазақ бөлімі

 

  1. Адильхан Алишер Адильханович
  2. Айтжанов Аспандияр  Асқарұлы
  3. Аликенова Айнаш Бейкуатовна
  4. Назаров Дархан Бакытович
  5. Нусубакунов Радж Ауганбаевич
  6. Ошакбаев Айдар Ержанұлы
  7. Аусадыкова Бакыт Айдарқызы – перевод со спц Биология №60-с, 12.01.2011, пр.стипендия №611 – с 18.08.2011г.
  8. Зекен Ілияс Қайратұлы– перевод со спц Станд и метер и сертиф №72-с, 18.01.11
  9. Кеңес Шыңғысхан Таңатұлы – перевод из дрг ВУЗа №637-с, 27.08.2011

 

 

 

 

 

 

 

 

ЭР 211 – Экономика

русское отделение

  1. Әдиев  Төлеген Асхатұлы
  2. Әлімқанов Тимур Ерболұлы
  3. Байбосунова Айдана Нахановна
  4. Бекмухаметова Айгуль Меркатовна
  5. Нам Валерий Валерьевич
  6. Смаилов Олжан Русланович
  7. Штоль Руслан Александрович – отч. №616 – с 25.08.2011г.
  8. Гертер Татьяна Валерьевна – перевод со спц СКС №8-с, 11.01.2011
  9. Қарғабаев Днияр Серікұлы – перевод из дрг. ВУЗа №635-с, 26.08.2011
  10. Векличева Юлия Викторавна – перевод со спец Оценка № 638-с, 27.08.2011

 

 

 

 

 

ЕҚ 211 -  Есеп және аудит

 қазақ бөлімі

 

  1. Ермуханбет Ақтілек Бейбітқызы
  2. Ешмухамбетова Жулдыз Талгатовна
  3. Қалиева Нұргүл Сабыржанқызы
  4. Құлжабаев Өркен Қанатұлы
  5. Сағымбаева  Данагүл Берікқызы
  6. Тажибаева Даяна Армановна
  7. Тусипова Асия Болатовна

 

 

УР 211 – Учет и аудит

 русское отделение

  1. Андреева Ирина Сергеевна – отч. №630-с, 26.08.2011
  2. Аязбаев Алішер Тұрсынұлы
  3. Бектурганова Асель Сакеновна
  4. Досанаманов Досан Ермекулы
  5. Егембердиева Айжан Азаматовна
  6. Енина Алена Евгеньевна
  7. Ескенова Эльвира Бауыржановна
  8. Күмісбек Алимжан Асыланұлы
  9. Ли Анастасия Анатольевна
  10. Муфтахтинова Фаина Маратовна
  11. Мухамедьяров Серик Мауленович
  12. Мушканова Еркежан Абаевна
  13. Тё Эдуард Владимирович
  14. Чукурова Гулим Газизовна
  15. Ким Евгений Виссарионович – зач из др ВУЗа АИЭС №73-с, 19.01.11
  16. Ли Екатерина Львовна – перевод со спец Гос и мест упр №633-с, 26.08.2011
  17. Кырбасов Айдос Аламасұлы– перевод со спец Оценка №638-с, 27.08.2011

 

 

 

ҚҚ 211 – Қаржы

қазақ бөлімі

 

  1. Айтбаева  Сарбиназ Бауыржанқызы
  2. Базылханова Гүлназ Сакенқызы
  3. Берлинбаева Айжан Аслановна
  4. Болат Аманжол Болатұлы
  5. Жұмаханова Айгерім Болатқызы
  6. Қабылхақұлы Отан
  7. Касымжанов Газим Алимұлы
  8. Кеңесов Азамат Алмасұлы
  9. Талдыбаева Маржан Қайратқызы
  10. Уразиманова Азиза Азатовна

 

 

ФР 211 – Финансы

русское отделение

  1. Бексайынова Ажар Нұрдәулетқызы
  2. Болат Молдир Кайратовна
  3. Джураева Сайехатхон Хусеновна
  4. Доценко Виталий Григорьевич
  5. Кашкарова Елена Михайловна
  6. Лемещенко Олеся Витальевна
  7. Рахимова Арна Канатовна
  8. Тайбулдинова Ксения Ринатовна
  9. Инибаев Еркин Ермекович – перевод со спц Дизайн №8-с, 11.01.2011
  10. Балтабаев Айдос Маратович – перевод со спц СКС №60-с, 12.01.2011
  11. Абишева Динара Бахтиярқызы – перевод из дрг. ВУЗа №635-с, 26.08.2011
  12. Садуов Самат Бекболатұлы - перевод из дрг. ВУЗа №664-с, 31.08.2011

 

 

 

 

 

 

МжЖБҚ 211 - Мемлекеттік және жергілікті

басқару қазақ бөлімі

 

  1. Абишева Ақбота Турарбекқызы
  2. Асильбеков Мурат Советканович
  3. Астанбеков Дархан Нурланович
  4. Байгенжинова Арайлым Асетовна
  5. Бекетаев Бекжан Еркинович
  6. Галиев Жанат Талгатұлы
  7. Даиржанова Назым Окенқызы
  8. Джанжулов Куаныш Ержанулы
  9. Дүйсенбаева Әлита Асылханқызы
  10. Еликбаева Айгерим Борисовна
  11. Естыбаева Айнур Бахытжановна
  12. Жумагүл Ақерке Амантайқызы
  13. Кашкенова  Раушан Арманқызы 
  14. Күтжабекова Жадыра Болатқызы
  15. Мамырбекова Толқын Төлеутайқызы
  16. Маратқызы Жұлдыз 
  17. Мешелов Дидар Наурызбаевич
  18. Махметов Дархан Ержанович
  19. Турганбекова Айдана Сериковна
  20. Касенов Бакытжан Муратұлы – перевод со спц Инф системы №75-с,20.01.2011
  21. Молдағали Даурен Сабитұлы – перевод со спец Физика № 86-с, 21.01.2011
  22. Абишев Нурбол Ерболұлы – перевод из др ВУЗа №75-с, 20.01.2011
  23. Чарапиев Айдын Сайлаубекұлы – перевод со спец Оценка №633-с, 26.08.2011
  24. Разбеков Наркен Ғабитұлы – перевод со спец Инф. сист  № 633-с, 26.08.2011
  25. Юсупаев Берік Минбайұлы– перевод из др ВУЗа №639-с, 31.08.2011

 

 

 

 

 

 

 

ГиМУ 211  - Государственное и местное

управление русское отделение

 

  1. Бабаниязова Лейла Гуванчовна
  2. Бейлова Гаухар Даулетқалиқызы
  3. Бекенов Әділет Тыныстайұлы
  4. Вебер Вадим Юрьевич
  5. Гасюк Марина Владимировна
  6. Есерманова Ботагоз Нурлановна
  7. Касымханова Мадина Касымхановна 
  8. Молодит Евгения Сергеевна
  9. Рафалович Ярослав Сергеевич – отч. №610 – с 17.08.2011г.
  10. Ускумбаева Айгерім Ақболатқызы – изм.фам.на Оразовой №226-с, 04.03.2011
  11. Калыкова Гүлім Разбекқызы – перевод из дрг.ВУЗа №635-с, 26.08.2011
  12. Рафалович Ярослав Сергеевич – вост №667-с, 31.08.2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОР 211 – Оценка русское

 Отделение

 

  1. Соколовская Инна Юрьевна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЭҚ 221 – Экономика қазақ бөлімі

жеделдетілген колледж негізінде

 

  1. Аргинбаев Нуралы Мухтарович
  2. Нугманова Меруерт Маратовна
  3. Пирназарова Ханшайым Нагматуллаевна
  4. Сапаров Елдар  Қайсарұлы
  5. Шарипова Жазира Касенгалиевна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЭР 221 – Экономика русское отделение

ускоренное на базе колледжа

  1. Абубакарова  Милана Алгазыровна
  2. Бондарев Вадим Валерьевич
  3. Бейсембаев Бауржан Каирович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЕҚ 221 – Есеп және аудит қазақ бөлімі

жеделдетілген колледж негізінде

 

  1. Демеубаева Инкар Кыдырахметовна
  2. Садеева Асель Самаркановна
  3. Темирова Айгерим Сейлхановна
  4. Турсунбаев Елнур Хайдарбекович
  5. Шамилова Гульжан Кайратовна
  6. Асаубаев Мади Омарбекұлы – вост. №628-с, 25.08.2011

 

 

 

 

 

 

 

 

УР 221 – Учет и аудит русское отделение

ускоренное на базе колледжа

 

  1. Молодцов Егор Владимирович
  2. Чижегов Александр Сергеевич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ҚҚ 221 – Қаржы қазақ бөлімі

жеделдетілген колледж негізінде

 

1.    Айтахов Адлет Айдарович

2.    Дутбаева Альфия  Ержановна

3.    Ергалиев Куаныш Берикович

4.    Жумадилова Айжан  Бекасымқызы

5.    Нурланова Акмарал Кенесовна

6.    Нұрмұхан Алишер Мухтарқанұлы

7.    Раев Мирас Досұлы

8.    Сейдахметова Айым Аскаровна

9.    Сыдыкжанов Бауыржан Ерболатович

10.Ыбрайханов Наркен Аркенұлы

11.Аханқызы Гаухар

12.Қасенқызы Арайлым – перевод из др ВУЗа Жолдасбекова №73-с,19.01.11

 

 

ФР 221 – Финансы русское отделение

ускоренное на базе колледжа

  1. Атабаева Айым Құсаинқызы
  2. Джунусова Мөлдір Алимхановна
  3. Джусупова Анель Алмасовна
  4. Замковая Анна Федоровна – перевод на заоч. №634-с, 26.08.11
  5. Ернарұлы Азамат
  6. Нурлыбаева Самал Нурсабетовна
  7. Сейткожанова Виктория Ренатовна
  8. Тиналиев Ренат Аскарович
  9. Токсангазина Жулдыз Болаткызы
  10. Шапорова Анна Сергеевна
  11. Жандаулетова Айжан Жандаулетовна – перевод со спц Оценка №67-с, 17.01.2011

 

 

 

 

 

МЖБҚ 221 – Мемлекеттік және жергілікті басқару  қазақ бөлімі

жеделдетілген колледж негізінде

 

  1. Бутаева Айдана Нурлановна
  2. Серікқызы Қарлығаш

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТҚ 211 – Туризм қазақ бөлімі

 

  1. Бақтыбекқызы Айдана – грант
  2. Джарилкасимов Ерасыл Серикбаевич
  3. Тумарбаев Дулат Булатович
  1. Вакилов Бақытжан Пархатұлы
  1. Ташенова Малика Маратовна
 
  1. Жетибаева Кымбат Аскаркызы
  1. Жолдасова Жанна Кенесбекқызы
  1. Балабекова Назерке Мербаевна
  1. Дәулетбақова Жадыра Аликқызы
  1. Нурпазилова Айдана Ертаевна
  1. Кадырова Елдана Нурахынқызы
  1. Сагатбеков Олжас Мухаметканович
  1. Аязбаева Маржан Мейрамқызы
  1. Абдрахманова Айдана Балташевна
  1. Бабайбеков Марлен Сюкенович
  1. Ахбаев Бауржан Еркинович
  1. Айдарова Толқын Ғазизқызы
  1. Ақжолтай Елдар Ақжолтайұлын
  1. Ербаев Керімбек Канатбекұлы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТР 211 – Туризм русское отделение

 

  1. Илькенова  Диана  Жекеновна
  1. Омарбекова Айжан Жанабаевна
  1. Абишева Разия Закировна
  1. Плотникова Елена  Николаевна
  1. Шилин Евгений Александрович
  1. Молодцова Мария Владимировна
  1. Цой Юлия  Эрмановна
  1. Каримов Шамиль Шагератович
  1. Боднар Сергей Викторович
  1. Те Андрей  Германович
  1. Ковалевская Ирина Игоревна
  1. Мусастова Мадина Мусаевна
  1. Мусаев  Жандос Жумаханович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МжЖБ 311 – Мемлекеттік және

жергілікті басқару қазақ бөлімі

 

1.    Арсикеева Айгерим Сейдахметовна

2.    Ахметкалиева Диана Мәлікқызы

3.    Ағыбаева Айнұр Талапқызы

4.    Асылбекова Акерке Аманжолкызы

5.    Байзакова Мадина Кайратовна

6.    Белгібаева Меруерт Ерланқызы

7.    Бекмурзаев Таскын Колыбаевич

8.    Жайнақова Салтанат Бурабайқызы

9.    Имангазиев Мухтар Толеубекович – отч№103-с, 24.01.2011

10.  Канапиянова Молдир Тельмановна

11.  Коптилеуова Назым Мейрамовна

12.  Касенов Рахым Нуркасымович

13.  Макулжанова Айгерим Муратбековна

14.  Нүсіпов Олжас Күмісбекұлы

15.  Сейтказиев Гани Жумагалиевич

16.  Тохтар Қайыржан

17.  Утебаева Алина Бакытовна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МжЖ 312– Мемлекеттік және

 жергілікті басқару қазақ бөлімі

 

  1. Асқарқызы Мадина
  2. Аманжолова Аселя Курмангазиевна
  3. Асылбекова Ляйла Есболатовна
  4. Бершинбекова Мадина Сагындыкқызы
  5. Баймұханова Әйгерім Болатқызы
  6. Есімжан Раушан Алтайқызы
  7. Жетписбаев Максат Берикулы
  8. Кобдиков Талгат Саятович
  9. Нүсүпбекова Еңлік Мәлікқызы – перевод на заоч. №634-с, 26.08.2011
  10. Оқанова Назерке Бокешқызы
  11. Солтанбеков Гани Нуржанулы
  12. Самбетбаев Айдын Алимханович 
  13. Тұрғамбекова Жансая Ержанқызы – пр.стипендия №611 – с 18.08.2011г.
  14. Тоянов Жанболат Жанатулы
  15. Тоқжігітов Дархан Нұрханұлы
  16. Шоқыбаева Айгүл Ердәулетқызы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГиМУ 311 – Государственное и местное

управление русское отделение

 

  1. Акмолданова Меруерт Азыбековна
  2.  Азизов Арслан Нариманович
  3. Алтыбаева Диана Серикбаевна
  4. Байторинов Айдос Талантулы
  5. Жусупова Альфира Рафиковна
  6. Ким Элона Владимировна

7.    Муртазин Тимур Бауржанович

  1. Нұрсан Құндыз Есбайқызы
  2. Сәлменбаев Мұрат Шоқанұлы– грант акима
  3. Сәрсенбаева Жұлдыз Болатқызы
  4. Сарекенов Баглан Еркенгалиевич
  5. У Си Сан Елена Александровна

14.Юн Владислав Александрович

15.Кашкенов Амир Маратович – перевод со спц, Учет и аудит №514-с, 31.08.2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЭР 311 – Экономикарусское отделение

  1. Бессонов Кирилл Юрьевич – вост№ 491-с, 26.08.2010
  2. Бериков Алишер Аскарович

3.    Байдуақас Айбек Мәлікұлы

  1. Разгулова Ирина Васильевна
  2. Бекболаева  Асем Кайратовна – зач № 486-с,23.08.2010(Международный унив и бизнеса)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МР 311 – Маркетингрусское отделение

1.    Карпов Евгений Игоревич

2.    Сподынейко Алина Алексндровна

3.    Хон Артем Викторович

4.    Буханцова Дарья  Николаевна- перевод со спц БУС №56 – С 11.01.2010

5.    Носенко Виктория Алексеевна –перев со спц Перев.дело №489-с. 24.08.2010 изм фам на Липшиц № 663-с, 10.11.2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЕҚ 311 – Есеп және аудит қазақ бөлімі

  1. Аргынгазинова Гаухар Самархановна
  2. Адамбекова Асия Турспекқызы
  3. Адамбекова Жансая Маманқызы
  4. Иланов Мирас Несипкалиевич
  5. Омарова Маржан Ержанқызы
  6. Рыскулова Асем Жанатовна
  7. Абдрахманова Мадина Болатовна – перевод со спец география №489-с, 24.08.2010
  8. Серікқызы Құралай – перевод со спец. Экономика № 489-с, 24.08.2010
  9. Әлбосын Айнур Мәлікқызы - перевод со спец. БУС № 489-с, 24.08.2010

 

 

 

УР 311 – Учет и аудит  русское отделение

  1. Валиева Наргиза Гайратжановна
  2. Дроздов Владимир Сергеевич
  3. Лозовая Юлия Сергеевна
  4. Седаков Роман Николаевич
  5. Цой Николай Александрович
  6. Яровых Оксана  Владимировна
  7. Дубровская Наталья Сергеевна– перевод со спц Туризма №56-с 11.01.2010
  8. Кузьменко Ирина Евгеньевна – перевод со спец БУС № 491-с, 26.08.2010
  9. Занкина Алена Михайловна– зач №77 – с 14.01.2010г (с академии им Джолдасбекова) , перевод со спец БУС   №491-с, 26.08.2010

 

 

 

 

 

 

 

 

ҚҚ 311 – Қаржы қазақ бөлімі

  1. Абдулдаев Максат Кайратович
  2. Бетимбаева Мадина Ерланқызы
  3. Байбеков Айбек Канышович
  4. Болатов Дәурен Қайратұлы
  5. Ғабитов Құдырет Кәкімұлы
  6. Дагистан Гүлжупар
  7. Джумагельдинов Ерлан Нуржанович
  8. Даниярова Маржан Базаркуловна
  9. Есимбеков Дидар Даулетович
  10. Имангалиева Дамиля Айдаровна
  11. Құлсерікова Майгүл Әбдімажитқызы
  12. Касымжанова Салтанат Нурсоветовна
  13. Кусаинова Кымбат Аргимбековна
  14. Кенешев Максат Култайулы
  15. Мыктыбекова Анеля Талгатовна
  16. Нысанбаева Айнур Шалкарбековна
  17. Нурбаева Ақерке Тойболдықызы
  18. Оспанова Айнұр Амантайқызы
  19. Орынгазинова Нурия Адильпеисовна
  20. Советжанова Айдана Дәуренқызы
  21. Садыкова Айгерим Ержановна
  22. Сәбитқызы Ақерке
  23. Сериков Болат Серикович
  24. Урустимханова Ельвира Ертаргыновна
  25. Бақбергенова Анар Талғатқызы– перевод со спц Биология №80-с 15.01.2010
  26. Смагулова Айдана Муратовна – зач № 486-с, 23.08.2010 (Каз/ий инж/ый-тех/кий универ)
  27. Сержанова Мадина Қайратқызы – перевод из дрг. ВУЗа №635-с, 26.08.2011

 

 

 

 

 

ФР- 311 Финансырусское отделение

  1. Арманкызы Малика
  2. Байболатов Алишер Ермекович
  3. Бабаков Виктор Сергеевич
  4. Бигайланова Надия Нурмухановна
  5. Исмагамбетова Мадина Байбулатовна
  6. Кожабергенова Лаура Нурлановна
  7. Миназетдинов Рифкат Рашидович
  8. Муратбекова Акбота Муратбековна
  9. Садық Нұржан Аликұлы
  10. Хайрбаев Батырхан Сагитович
  11. Юсупов Нурсултан Ермекбайулы
  12. Алтунин Кирилл Анатольевич– отч. №609 11.08.2011г.
  13. Исаханова Молдир Маликовна– вост №80-с 15.01.2010г
  14. Измайлов Ильшат Еркинович – вост № 492-с, 26.08.2010
  15. Югай Сергей Олегович –зач№491-С,26.08.2010(КазМеж Отн и Мир Яз им. Абылайхана)
  16. Дюсембаев Есенай Елубаевич- повт.№463-с, 16.07.2010 пер со спец менедж №522-с, 31.08.2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТҚ 311 – Тұрмыстық қызмет көрсету

және сервис қазақ бөлімі

1.    Акыпбеков Рауан Мусрепұлы

2.    Әмірбек Данияр Бақтабайұлы

3.    Байсаринова Күміс Серікқызы– гос грант

4.    Насанбекова  Ажар Ануарқызы– гос грант

5.    Курмангалиев Ернур Сабырбекович

6.    Молбаева Мөлдір Бауржанқызы– гос грант

7.    Омаров Дархан Ембергенович

8.    Хусаинова Даржан Сакеновна– гос грант

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

БР 311 – Бытовые услуги и

сервис русское отделение

  1. Джаныкпаева Айжан Зариповна– гос грант
  2. Макагонова Лилия Сергеевна
  3. Маликов Виталий Олегович
  4. Рекутина Валентина Николаевна
  5. Салаватов Эрик Салаватович
  6. Удасова Назгуль Талгатовна

 

 

 

 

 

КК 321 – Қаржы қазақ бөлімі

жеделдетілген колледж негізінде

  1. Абдықалық Самал Ерғазықызы
  2. Доскельдин Азамат Муратбекович
  3. Исабаева Асель Нургазыкызы
  4. Кенембаев Даулен Айдынович
  5. Мырзакулова Маржан Турсынбаевна
  6. Тұрсынова Гүлнұр Серікқызы
  7. Усимбаева Майра Куанышовна

 

 

 

 

 

 

ФР 321 – Финансырусское отделение

ускоренное на базе колледжа

 

  1. Жанболатқызы Раушан
  2. Касымжанова Арайлым Кайратовна
  3. Нугманова Арайлым Талгатовна
  4. Тазабекова Акбота Алмазовна
  5. Лян Михайл Владиславович– повт №430-с. 24.07.09г
  6. Менщиков Руслан Андреевич–зач №489-с, 24.08.2010 (с академии им Джолдасбекова)

 

 

 

 

 

 

 

ЕК 321 – Есеп және аудит  қазақ бөлімі

жеделдетілген колледж негізінде

  1. Жумагалиева Шолпан Серикановна
  2. Жұмағали Гүлназ Өмірғалиқызы
  3. Исаева Арай Есенгельдыевна
  4. Кырыкбаева Енлик Ериковна
  5. Кулмухамбетова Айгерим Асхатовна
  6. Кусаинова Шолпан Берикболовна
  7. Оналбаева Мадина Жомарткызы
  8. Шагамбаева Асия Алибековна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТҚ 311 – Туризм қазақ бөлімі

 

  1. Ахметов Айдын Әділұлы
  1. Ахметова Назым Муратбекқызы
  1. Әбутәліпова Әдемі Қуанышқызы
  1. Жаксылыкова Жанар Сайламбайкызы
  1. Жанболат Айбар Қайратұлы– грант
 
  1. Кенеғарынов Қанат Маратұлы
  1. Мұнай Мұхамедқазы
  1. Мынбай Мөлдір Дарыбайқызы
  1. Садыков Ермек Шакарбекұлы
  1. Тәшенбаев Жайық Еділұлы

 

 

ТР 311 – Туризм русское отделение

 

  1. Бондарева  Наталья Викторовна
  1. Дуз-оглы Ислам Жамалович– грант
  1. Мухамеджанов Ильяс Чаймуратулы
  1. Ниязова Алия Серикканқызы
  1. Оразбек Мирас Оразбекұлы
  1. Попов Роман Владимирович
  1. Турлыбаев Аблай Нурмаханович
  1. Шилин Илья Владимирович
  1. Югай Ольга Вячеславовна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЭК 411 – Экономика қазақ бөлімі

  1. Бахтымбетова Альмира Толегеновна
  2. Жәкетай Шырын Саятханқызы
  3. Жанысбаев Азамат Асембаевич– грант акима
  4. Ибраимбаева  Маржан Алимгазиновна
  5. Илолдаева Зезаг Хусейновна
  6. Куликенов  Биржан Хасанович
  7. Кәкімжанқызы Айгүл – грант акима
  8. Сегизбаева Аииза Замангельдиновна– перевод со спц Менеджмент № 479 – с. 28.08.2009г
  9. Кайынбаев Дамир Сейтбекович – повтор№463-с, 16.07.2010
  10. Тулеубеков Бауржан Серикович – повтор №463-с,16.07.2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЭР 411 – Экономикарусское отделение

  1. Ан Максим Артемович
  2. Гусенов Бархудар Шахгусенович
  3. Жолаева Алмагуль Тельмановна
  4. Ишмухамбетова Алмагуль Болатхановна
  5. Конысбаев Назар Жарасович
  6. Ким Ирина Мироновна
  7. Кондратенко Павел Васильевич
  8. Касымова Акерке Болатовна
  9. Мухаметжанов Жасулан Амангазинович
  10. Рябова Яна Андреевна
  11. Сабитов Сакен Сабитұлы
  12. Сапбеков Дулат Касенович
  13. Якупова Айнора Ериковна
  14. Ким Диана Федоровна– повтор № 552-с 01.07.08
  15. Дюскельдинова Салтанат Талгатовна– перевод с другого ВУЗа № 65-с 16.01.09
  16. Мусаев Артур Маргуланович–перевод со спц. Туризм №450-с.27.08.09
  17. Мустабекова Макпал Кенжебаевна– перевод со спц. География №450-с. 27.08.09.
  18. Сергиенко Екатерина Павловна– перевод со спц. География №450-с. 27.08.09
  19. Мидеев Женис Сагинаевич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МР 411- Менеджментрусское отделение

  1. ЗаводцеваКсенияАлексеевна
  2. КасеноваЖанар Рамазановна– пр.стипендия №611 – с 18.08.2011.
  3. КубентаеваАсель Какимжановна
  4. Олейник Дмитрий Игоревич
  5. Тлепова Сағымгүл Мырзахметқызы – вост. №628-с, 25.08.2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЕК 411 – Есеп және аудит қазақ бөлімі

  1. Абишова Айгерим Жумадиловна
  2. Ауесхан Бейбитгуль
  3. Адилькожаева Айгерим Кайратовна
  4. Дакеева Айжан Гафуровна
  5. Жоламанова Бакыт  Куандыковна
  6. Карлыбаева Маржан Жанатовна
  7. Тарыбаева Арай Кайратовна
  8. Калиева Айжан Ериковна
  9. Оспанова Асылай Қайратқызы– грант акима
  10. Шенгельбаева Мадина Абаевна
  11. Сейлханқызы Әйгерім– перевод со спц. Физики №31-с 13.01.09
  12. Сайдильдина Айжан Серікқызы– перевод со спец. Информ. Система № 34-с 13.01.09
  13. Байскакова Зарина Ануарбековна – перевод со спец. физ. культура №443-с. 25.08.09
  14. Жумабекова Индира Саятовна– перевод со спц. Дизайн № 456-с. 28.08.09г
  15. Мукажанов Медет Талгатович – перевод со спец Финансы №86-с, 21.01.2011
  16. Балауанова Азиза Қайратқызы – перевод из дрг. ВУЗа №635-с, 26.08.2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УР 411 – Учет и аудитрусское отделение

1.    Байгутанова Айгерим Аманжоловна

  1. Бурбаев Ержан Казбекович

3.    Бычевская Анастасия Валерьевна

  1. Дарменов Олжас Сакенович
  2. Кашкарова Анастасия Константиновна
  3. Кусаинова Гульназ Еркасымовна
  4. КлючниковДанил Валентинович
  5. НурбаеваАсель Канатовна
  6. ОнгароваДанаЕркиновна

10.  Пермухаметова Арина Аликовна

  1. ТалиповаДаринаОразгалиевна

12.  Ан Жанна Чан-Суновна – повтор № 552-с 01.07.08

13.  Сулейменов Азамат Талгатович– зач.№456 – С. 28.08.09.

14.  Казбеков Алибек Акылбаевич– перевод со спц. НВП № 467-с. 28.08.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КК 411 – Қаржы қазақ бөлімі

  1. Алханов Арнур Болатович
  2. Абибекова Жулдыз Абайқызы– перевод со спец. Экология №62-с. 16.01.09
  3. Бидайбеков Максат Муратович
  4. Байжокенова Молдир Сакеновна
  5. Беисов Амангельды Канатович
  6. Дүйсебаева Жазира Ғазизқызы– перевод со спец. Перевод.дело №38-с. 14.01.09
  7. Жексембаев Мурат Талгатович
  8. Иысова Гульзат Канатовна
  9. Керимбеков Бауыржан Ергазиевич
  10. Кастарбеков Бекзат Сакенович
  11. Лебаева Нургуль Абдулмуратовна
  12. Мұсралинова Айдана Тұрарбекқызы
  13. Нурсиланова Айгерім Муқаметкажыевна
  14. Омаров Аман Нурланович
  15. Онгарова Айгерим Зейнуллаевна
  16. Рахимберлинов Олжас Несіпкелгенович– перевод со спец. Туризма №38-с 14.01.09
  17. Сарбаева Аида Жанадиловна
  18. Шынгысбаева Назым Кайратовна
  19. Шыныбек Айман Асқарқызы  - перевод со спец. Экология №62-с. 16.01.09.
  20. Шағанұлы Азамат– перевод со спц. НВП. №455-с.28.08.09.
  21. Ахметжанова Жазира Сериковна – вост№ 486-с, 23.08.2010
  22. Комекбаев Талгат Нурболатович – перевод с з/о №505-с, 27.08.2010
  23. Шыныбекова Балжан Кадырхановна – зач № 490-с, 25.08.2010, КазНацМедУнив им. Асфендярова)

 

 

 

 

 

 

 

 

КК 412 – Қаржы қазақ бөлімі

  1. Азбаев Арман Булатович
  2. Абилгасанова Гульжан Тарлановна
  3. Аязбаева Айдана Болатовна
  4. Бибулатова Салтанат Бижарасовна
  5. Валишанова Гульзира Хасенқызы
  6. Жүнісов Арсен Болатұлы
  7. Жарылкасынова Айжан Жарылкасыновна- грант акима
  8. Калимолдин Ильяса Даулетович
  9. Кыдырбаева Молдир Берикболовна
  10. Оразбекова Асем Адилевна– грант акима
  11. Оразиманова Назгуль Серикболовна– грант акима
  12. Рахимжанова Динара Абльакимовна
  13. Сарсембаева Жанар Ержаановна
  14. Танжарикова Салтанат Фархатовна
  15. Тулегенқызы Сымбат
  16. Талдыбаева Зарина Саулетовна
  17. Тумабеков Рашид Советханович
  18. Турусбекова Асель Нурлановна
  19. Шегебаева Асель Сериковна
  20. Әлмен Айгерім Абайқызы
  21. Саркытову Асем Сериковна– перевод со спц. Менеджмент № 487-с. 04.09.09г

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФР 411 – Финансы русское отделение

  1. Алиев Гусейн Гайдарович
  2. Әділхан Кәмшат Бағдатқызы
  3. Бегимбекова Раушан Бегимбековна
  4. Бакыт Олжас  Едилұлы
  5. Гусева Алена Игоревна
  6. Гаипова Кымбат Алмасовна
  7. Говорухин Евгений Александрович
  8. Жакыпова Айдана Аскаровна- грант акима
  9. Кушибаева Сымбат Рашидовна
  10. Канапиянова Самал Нурлановна
  11. Каримов Насыр Алиевич
  12. Мухамадиева Анеля Маратовна-грант акима
  13. Рустамов Назим Соинпашаоглы
  14. Саткунова Айжан Эрланқызы
  15. Смагулова Динара  Куанышевна
  16. Турыспаева Молдир Талгатовна– зач.из друг ВУЗа. №443-с. 25.08.09
  17. Байбеков Айдос Алмасович– зач № 79-с 15.01.2010 (С Каз нац. аграрного университета)

 


ФР 412 – Финансырусское отделение

  1. Ахмадиева Айнагуль Талгатовна– грант акима
  2. Алыбаева Гульзат Талгатовна– грант акима
  3. Башабаева Майра  Магдановна
  4. Баймолданова Мадина Мырзагалиевна
  5. Валиева Мадина Рафаэльевна
  6. Евдакова Юлия Александровна
  7. Жолболдин Олжас Ерканович
  8. Конкабаев Мади Серикович
  9. Кайрбекова Данара Сериковна
  10. Рымқұл Нұрматбек Ушпақұлы
  11. Таласбаева Сания Бахытовна
  12. Хан Анастасия Анатольевна
  13. Чарушина Алла Борисовна
  14. Иманкулов Санжар Серикжанович– вост № 503-с, 27.08.2010
  15. Рахымбекұлы Куаныш – вост №6-с, 10.01.2011

 

 


БҚ 411 – Бағалау қазақ бөлімі

  1. Абишов Ержан Ерланұлы
  2. Абдрасилова Айдана Кайратовна
  3. Алимгазинова Мадина Оразовна
  4. Баткалбекова Балжан Айтпаевна
  5. Бектибаева Айгерим Кажикеновна
  6. Джаманаев Дамир Сейтнурович
  7. Есжанова  Дарига Жаксылыковна
  8. Жүнісова Әйгерім Асылтайқызы
  9. Жетписбаева Жанна Багдатовна
  10. Измаилова Махаббат Маратқызы
  11. Кабылов Алмас  Амангельдиевич
  12. Конырова Гульсара  Дуйсетаевна
  13. Сиражанова Жамиля Махмудовна
  14. Укибаев Айбек Адаевич
  15. Омарова Айнур Айдаровна
  16. Чайзадина Акерке Муратхановна– грант акима
  17. Чектыбаева Гульдана Медагатовна– гос грант
  18. Зейнешов  Берик Сериккалиевич– гос грант

 


ОР 411 – Оценкарусское отделение

  1. Баянбаев   Даурен  Адамович
  2. Грибанова Татьяна Вадимовна
  3. Ечина Светлана Николаевна
  4. Еремина Оксана Николаевна
  5. Комаровская  Ольга Владимировна
  6. Лобанова Надежда  Игорьевна
  7. Нурбаева Асем Сериковна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТҚ 411 – Туризм қазақ бөлімі

  1. Сатбаева Диана Амантаевнаны– грант
  2. Ихласова Айнур Ерболатовнаны– грант
  3. Насанбекова Альмира Ануаровнаны– грант
  1. Дуйсенбаев Медеу Нурлановичті
  1.  Қалел Айнұр Қабділманапқызын
  1. Кажымұратқызы Жазираны
  1.  Дукенбаева Асем Кабылбековнаны
  1.  Жәрдемқұлова Айжан Жанақбайқызын
  1. Бакеева Жайна Бакытовнаны
  1.  Бекмустафаева Торгын Баглановнаны
 
  1.  Орикбаева Дина Ратбековнаны
  1.  Дәулетбек Ұлан Дәулетбекұлын
  1. Бейсебаева Мадина Сериковнаны
  1.  Тохтарбаева Нургуль Байузаковнаны
  1.  Сагымбеков Ильяс Бижановичті

16. Кенес Айболатты

17. Жорабеков Ернар Ғалымбекұлын

18. Кибаева Айжан Аманжоловнаны

19. Есимханов Чингизхан Каирхановичті

20. Есенова Айгерим Адилгазыевнаны

21. Талғатқызы Ардақты

22. Асаубаев Рустем Тылеубаевичті

23. Жандыгулов Бауыржан Ерлановичті

24. Абдрахманов Дамир Кыдырбековичті

25. Жунусова Акмарал Махсутовнаны

26. Мұратұлы Ерасылды

27. Турахметова Анель Ерболатовнаны

28. Борантаева Бифатима Есимжановнаны

29. Рахимова Назым Жанатовнаны

30. Нуртаев Даурен Нуртаевичті

31. Канагатова Акбота Мирбековнаны

32. Морджатова Мөлдір Тохтарходжақызын

33. Капасов Мейрамбек Куанышевичті

34. Шалова Ботажан Баглановнаны

35. Ерғажы Мейрамгүлді

36. Ахметжанова Меруерт Ерсаиновнаны

37. Ратаев Алибек Ратаевичті

38. Токтарбаева Жулдыз Молдабаевнаны

39. Касымжанова Кымбат Сабыржановнаны

40. Кыдырманова Дария Тукеновнаны

41. Есболатова Жанар Кайратбековнаны

42. Асубаева Динара Болатбековнаны

43. Байзолдаева Айнур Сагымбековнаны

44. Усенов Алмат Канатовичті

45. Базикенова Жулдыз Әбдіқадырқызын

46. Мараткызы Гульзат

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТР 411 – Туризм русское отделение

 

1.    Сочина Екатерина Сергеевнаны– грант

2.    Оразбаева Сымбат Сатовнаны– грант

3.    Калимулина Найля Тауфиковнаны

4.    Епифанцева Татьяна Юрьевнаны

5.    Бабаниязов  Джамбул Гуванчовичті

6.    Загороднюк Галина Николаевнаны

7.    Валиева Арайлым Халмуратқызын

8.    Жаманбалинов Канат Бижолтаевичті

9.    Танирбергенов  Рахат  Осимбаевичті

10.  Амирбекова Карина Калкабековнаны

11.  Чупрынова Анна Васильевнаны

12.  Тойшыбекова Мадина Маратовнаны

ФИНАНСОВО-ЭКОНОМИЧЕСКОГО ФАКУЛЬТЕТА

НА 2012-2013 уч.год.

 

ЭҚ111 -  5В050600«Экономика»

 

1

Зекен Еркін  Серікбайұлы

 

 

 

 

 

 

2

Қайратов  Жанат  Қайратұлы

 

 

 

 

 

 

3

Канапиянова  Айнұр  Мұратқызы

 

 

 

 

 

 

4

Сейітқалиева Райхан  Қалдыбайқызы

 

 

 

 

 

 

5

Сұлтан Абылай Сүлейменұлы

 

 

 

 

 

 

6

Ауелханова Айбике Төлеуқызы

 

 

 

 

 

 

7

Қожабек Райымбек Әлібекұлы

 

 

 

 

 

 

8

Кадирова Наргиз Канатовна

 

 

 

 

 

 

9

10

Даниярова Инзура Данияровна

Укиметов  Олжас Бауржанович       гос.грант.

 

 

 

 

 

 

ЭР111 -050600 «Экономика»

 

1

 Айтова  Карина  Қайратқызы

 

 

 

 

 

 

2

Уйсимбекова Дина  Даулетовна

 

 

 

 

 

 

3

Чатыбай Дархан Чатыбайұлы

 

 

 

 

 

 

4

Пай Майя Сергеевна

 

 

 

 

 

 

5

Кулиева Ургия Абдуллаевна

 

 

 

 

 

 

6

Абдыкадырова Сания Муратовна

 

 

 

 

 

 

7

Кукиева Мадина Вахаевна

 

 

 

 

 

 

8

Саганов Руслан Амирханович

 

 

 

 

 

 

МЖБҚ111 - 5В051000 «Мемлекеттік және  жергілікті  басқару»

 

1

Ерікқызы Аяулым

 

 

 

 

 

 

2

Мухамеджан Райымбек  Нұрсұлтанұлы

 

 

 

 

 

 

3

Қалимолданов Ғазиз  Қырықбайұлы

 

 

 

 

 

 

4

Артықбеков  Қуат Қайратұлы

 

 

 

 

 

 

5

Малтаев Руслан  Ырысбекұлы

 

 

 

 

 

 

6

Несипбаев Алибек   Кайратович

 

 

 

 

 

 

7

Шогалова Айгерим Жанибекқызы

 

 

 

 

 

 

8

Сердәлінова Ажар Сәкенқызы

 

 

 

 

 

 

9

Мақсут Диана Ерланқызы

 

 

 

 

 

 

10

Толеуова Балжан Максатбековна

 

 

 

 

 

 

11

Асымов Абылай Саятович

 

 

 

 

 

 

12

Оралханова Гүлим Болатхановна

 

 

 

 

 

 

ГМУР 111 - 5В010900 «Мемлекеттік және  жергілікті  басқару»

 

1

Мурсалимова Диана Талгатовна

 

 

 

 

 

 

2

Руппель  Роксана  Ивановна

 

 

 

 

 

 

3

Молдабеков  Арсен  Альмуратович

 

 

 

 

 

 

4

Омарова Меньсафа  Ахметкалиевна

 

 

 

 

 

 

5

Михеев  Александр  Дмитриевич

 

 

 

 

 

 

6

7

Карабекова Алена Есеркеновна

Бабаниязова Лейла ГуванчовнаПОВТОРНЫЙ КУРС №629- с от 13.07.12

 

 

 

 

 

 

ҚҚ111 -  5В050900 «Қаржы»

 

1

Тусупханов  Даулетбек Маратович 

 

 

 

 

 

 

2

Ахметшайыкова Акбота  Мубараковна

 

 

 

 

 

 

3

Жумсаков Ердос  Тастанович

 

 

 

 

 

 

4

Сакенова  Айнур  Алтаевна

 

 

 

 

 

 

5

Идрисова Молдир Маратовна

 

 

 

 

 

 

6

Қасым Серуен

 

 

 

 

 

 

7

Ануарбекова  Айнур  Сакеновна

 

 

 

 

 

 

8

Абылқасымов Еділ Сабитұлы

 

 

 

 

 

 

9

Боранбаев Нұрлан Асхатұлы

 

 

 

 

 

 

10

Исабеков Шынғыс Айдынұлы

 

 

 

 

 

 

11

12

Тасболат Альбина Сарсембайқызы

Өтегенова Назерке  Ерланқызы   грант ректора

 

 

 

 

 

 

ФР111 - 5В050900 - «Қаржы»

 

1

Каргиев  Олжас Берікұлы

 

 

 

 

 

 

2

Муратбекова Дина  Муратбековна

 

 

 

 

 

 

3

Құсайынов  Ерасыл  Кемелұлы

 

 

 

 

 

 

4

Серікұлы  Ерасыл

 

 

 

 

 

 

5

Гасанов Азиз Сулейманоглы

 

 

 

 

 

 

6

Сәметқали Асхат Жанатұлы

 

 

 

 

 

 

7

Сарсембек Оралхан

 

 

 

 

 

 

МҚ111 - 5В051100 - «Маркетинг»

 

1

Есімжан Еламан  Жанболатұлы

 

 

 

 

 

 

2

Теберіков Еділ Бекежанұлы

 

 

 

 

 

 

МР111 - 5В051100 - «Маркетинг»

 

1

Бессонов Кирилл Сергеевич

 

 

 

 

 

 

2

Насыров Бабур  Шаукетұлы

 

 

 

 

 

 

3

Аббасов Ахмед Заур оглы

 

 

 

 

 

 

4

Ратаева Айдана Қайратқызы

 

 

 

 

 

 

5

Жапаров Абдураван Асадиллоевич

 

 

 

 

 

 

ТҚ111 - 5В090200 «Туризм»

 

1

Жұмагелді  Айнұр  Қобландықызы

 

 

 

 

 

 

2

Темірғали  Айгерім  Маратқызы

 

 

 

 

 

 

3

Текесбаева Мадина Меделбековна

 

 

 

 

 

 

4

Ордабаева Асем Нурлановна

 

 

 

 

 

 

5

Мейржанов Айбек Мейржанұлы

 

 

 

 

 

 

6

Сарсенбеков  Мейрамбек  Асқарбекұлы

 

 

 

 

 

 

7

Үсенова Айнұр Керімбекқызы

 

 

 

 

 

 

8

Берікұлы  Алмас

 

 

 

 

 

 

9

Мухаметкалиева Ажар  Адилғалиқызы

 

 

 

 

 

 

10

Булгакбаева  Акбота  Мухитовна

 

 

 

 

 

 

11

Айтов Данияр  Адилқазыұлы

 

 

 

 

 

 

12

Ержанов Маулен Ержанович

 

 

 

 

 

 

13

Азамат Ақерке

 

 

 

 

 

 

14

Мақсатов Еркебұлан Мақсатұлы

 

 

 

 

 

 

15

Керімова Жансая Ыдрысқызы

 

 

 

 

 

 

16

Жиынбаев Жанболат Қадржанұлы

 

 

 

 

 

 

17

Капанов Дархан Алтынбекович

 

 

 

 

 

 

18

Құрмашова Надира Нұржауқызы

 

 

 

 

 

 

19

Найманқұл Санжар Қанатұлы

 

 

 

 

 

 

20

Оспанова Жанель Алтынсариевна

 

 

 

 

 

 

21

Демегенов Ануар Калибекович

 

 

 

 

 

 

22

Ауданбаев Даулет Бирликович

 

 

 

 

 

 

ТР111 - 5В090200 «Туризм»

 

1

Буланова Валерия Александровна

 

 

 

 

 

 

2

Сейд Оглы Осман Шарифович

 

 

 

 

 

 

3

Литвиненко  Данил  Витальевич

 

 

 

 

 

 

4

Коленко Евгения  Александровна

 

 

 

 

 

 

5

Байқоржын Динара  Жайықбекқызы

 

 

 

 

 

 

6

Шаяхметова  Алия   Сериковна

 

 

 

 

 

 

7

Атманова  Айман  Кушербаевна

 

 

 

 

 

 

8

Нурахметова Маржан  Максатовна

 

 

 

 

 

 

9

Иманкулов  Асанали  Алидолдаевич

 

 

 

 

 

 

10

Әбдікерім  Аян  Жұмакерімқызы

 

 

 

 

 

 

11

Шалкибаева Салтанат Ниязканқызы

 

 

 

 

 

 

12

Казакова Ольга Викторовна

 

 

 

 

 

 

13

Балтабеков Асхат Кайратбекович

 

 

 

 

 

 

14

Нурмухамбетова Айгерим Куатовна

 

 

 

 

 

 

15

Мукумов Аян Кенжеболатович

 

 

 

 

 

 

16

Бозымбеков Олжас Жомартович

 

 

 

 

 

 

17

Сарыбаева Айдана Айдархановна

 

 

 

 

 

 

ЕҚ111 - 5В050800 «Есеп және  аудит»

 

1

Максутов  Ізтілеу  Ізбасарұлы

 

 

 

 

 

 

2

Құрмангелдықызы  Айназ

 

 

 

 

 

 

3

Айтмұханова  Айдана  Ділмұханқызы

 

 

 

 

 

 

4

Буденова Диана  Амангелдіқызы

 

 

 

 

 

 

5

Абдолдинова Малика Тулегенқызы

 

 

 

 

 

 

6

Жүнісова Қымбат Қуатқызы

 

 

 

 

 

 

7

Молдахметова Алтынай Бекетқызы

 

 

 

 

 

 

УР111 - 5В050800 «Есеп және  аудит»

 

1

Ахмедиева  Мольдир  Бейбитовна

 

 

 

 

 

 

2

Ким Руслан Кайратович

 

 

 

 

 

 

3

Марошкина  Алена  Игоревна

 

 

 

 

 

 

4

Орумбаева Алина  Муратовна

 

 

 

 

 

 

5

6

Мұқаметқан  Айдан  Дулатқызы

Кожахметов  Жаркынбек  Саржанович грант ректора

 

 

 

 

 

 

ӘМСҚ111 - 5В090400«Әлеуметтік-мәдени қызмет көрсету»

 

1

Турдыева Арзигүл  Таиржанқызы

 

 

 

 

 

 

2

Алимова  Дильбара  Канатовна

 

 

 

 

 

 

3

Дарихат Гүлім  Жолдыбайқызы

 

 

 

 

 

 

4

Кажикенов  Ербол  Ергазыулы

 

 

 

 

 

 

5

Балғабай  Фариза  Нұржанқызы

 

 

 

 

 

 

6

Асперова Гүлім Маратқызы

 

 

 

 

 

 

7

Қонысбаев Шынғыс Нұрланұлы

 

 

 

 

 

 

8

Ахметханова Айжан Нурланкызы

 

 

 

 

 

 

ҚҚ121 5В050900- «Қаржы»

1

Базарбаева Әдемі Бақытқызы

 

 

 

 

 

2

Бегалинов  Елдар  Болатұлы

 

 

 

 

 

3

4

Сейткулов Дархан Байжанович

Бекмұратова  Шолпан  Бекқызы

 

 

 

 

 

ФР121 5В050900- «Қаржы»

1

Қудайбергенова  Гауһар  Дәулетқызы

 

 

 

 

 

2

Джумадилова  Мадина Ергазыевна

 

 

 

 

 

3

Сейдақұлов Асхат Әбдірәсілұлы

 

 

 

 

 

4

Тасымбекова Амина Талаповна

 

 

 

 

 

5

Нургалиева Асель Муратовна

 

 

 

 

 

ЕҚ121 5В050800 - «Есеп және аудит»   

1

2

Сагимов Мадияр Кайратович

Данабекова Акбота Даулетовна

 

 

 

 

 

                           

ТҚ121 - 5В090200 «Туризм»

1.Абишева Гульнар  Аскаркызы    гос.грант

2.Болатбек Қарлығаш                   гос.грант

3. Еркебаев Салауат Тахирович    гос.грант

 ТР121 - 5В090200 «Туризм»

1.Атибеев  Олжас  Болатұлы          гос.грант

2.Акбузауова  Асем  Калымбековна гос.грант

3.Даулетов  Данияр Болатович        гос.грант

ЭҚ 211 – экономика  қазақ бөлімі

1.         Абдыбек Гулшат Байменқызы

2.         Базиева Маржан Куанышевна

3.         Бигалиева Асемгуль Талгатовна

4.         Досымбекова Зарина Жамбуловна

5.         Дуйсембекова Асем Азаматовна

6.         Жақанова Тоғжан Ерланқызы

7.         Зауатбекова Анель Сагатовна

8.         Искакова Мөлдір Жанаділқызы

9.         Итекбаев Есбол Жакыпбекұлы

10.      Каденова Жадыра Манаповна

11.      Калибеков Ерасыл Каиргельдыулы

12.      Капарова Мадина Жолдаспаевна

13.      Кельгембаева Ельнара Еркиновна

14.      Лентаева Акмарал Ергаликызы

15.      Молжанова Айгерім Ерікқызы

16.      Сағат Дамир Айдынұлы

17.      Серікқалиқызы Айгерім

18.     Мерекен Назгүл Мейрамбекқызы

ЭР 211 - Экономика

1.         Мұқатаев Қасенжар Қайратұлы

2.         Алтынбекова Гулназ Жолдасбекқызы

3.         Байбатырова Айгерим Асылхановна

4.         Баймолданова Аида Мырзағалиқызы

5.         Воротилин Рами Хакимович

6.         Герасимова Надежда Сергеевна

7.         Когай Елена Сергеевна

8.         Нарымбиева Эльмира Серікқызы

9.         Пономарева Инна Васильевна

10.      Сагимбаева Азиза Канатбековна

11.      Суттыгожанова Акмарал Айдархановна

12.      Узакбаева Дана Нурлановна

13.      Жексенбекова Алуа Саятовна

14.      Дінісләм Нұрсұлтан Мұхтарұлы

ҚҚ 211 - Қаржы

1.         Амиржанов Мирас Ерикханұлы

2.         Аханов Марлен Маратұлы

3.         Бабашова  Айгерім Бауыржанқызы

4.         Бақытқызы Толғанай

5.         Жексембекова Мөлдір Жексембекқызы

6.         Жүнүсханова Мөлдір Рыскелдіқызы

7.         Жұмағұлов Айдос Алтайұлы

8.         Кидрисова Жұлдыз Бекмуратқызы

9.         Матайбай Айжан Жұмағалиқызы

10.      Мелисов Марлен Мавленулы

11.      Олжаева Асель Бакытказыевна

12.      Өмиртай Тилек

13.      Раев Алишер  Райұлы

14.      Сағынтаев Әділет Жұлдызұлы   грант ректора

15.      Сыдықан Ұлан Нурланұлы

16.      Ыдырысова Айнұр Маратқызы

17.      Мыңбаев Ерлан Берікұлы

18.      Муджаева Дина Сарсенқызы

19.      Дүйсенбай Ермек Сұлтанбекұлы 

20.      Жасуланова Мадина Дадайқызы  переведена с МЖБҚ211 №664-с 23.08.12.

ФР 211 - Финансы

1.         Амангельдіқызы Дана

2.         Буханов Алибек Толеуболатович

3.         Галиева Мадина Маликовна

4.         Долабаева Салтанат Талғатқызы

5.         Жаркимбаев Алибек Айкымбекович

6.         Карибаева Ксения Фаридовна

7.         Сыдықов Саин Абдулұлы         ПЕРЕВЕДЕН НА ЮФ №665-с 24.08.12.

8.         Терентьева Кристина Романовна

9.         Тян Михаил Вилорьевич

10.      Оразымбеков Бауыржан Болатұлы грант Акима

11.      Иныбаев Саян Саятұлы

12.      Магазумов Саят Байберикулы   переведен с Жолдасбекова №665-с 24.08.12.

ЕҚ 211 - Есеп және аудит

1.         Абилдаева Назира Махметжанкызы

2.         Баяділов Дәулет Айтбайұлы

3.         Ғазизұлы Қайрат

4.         Досымбекова Алтынай Ержанқызы

5.         Әлібекұлы Дархан

6.         Иманхан Айгуль Иманханқызы переведена в др. ВУЗ 4.4. №672-с 24.08.12.

7.         Қахарбек Ерлес Ерланұлы

8.         Қашаған Ғалия Болатқызы

9.         Мамат – Зунунова Гаухар Галымовна

10.      Нукенова Жулдыз Канатовна

11.      Толқынова Әйгерім Әмірханқызы

12.      Мальтекбасов Диас Амантаевичпереведен в Жолдасбекова 4.4. по собств.желанию №669-с 24.08.12.

13.      Мухаметкәрімова Гулжан Кәрімқызы ПЕРЕВЕДЕНА С ФКиИ №678-с 25.08.12.

УР 211 - Учет и аудит

1.        Азатова Жулдуз Сериковна

2.        Баримбеков Рауан Маратович

3.        Барко Ангелина Александровна

4.        Бухарбаева Карина Сериковна

5.        Еременко Инна Владимировна

6.        Кудрявцева Вероника Александровна

7.        Сагатбекова Адеми Аскаровна

8.        Садуакасова Ботагоз Маратовна

9.        Цой Сергей Александрович

10.     Чернякова Анна Константиновна

11.     Шин Лия Евгеньевна

12.     Қозыкөрпеш Мөлдір Серікбекқызы 

13.     Мухашова Жанар Махсутханқызы

МжЖБҚ 211 - Мемлекеттік және жергілікті

басқару қазақ бөлімі

1.        Акшолакова Таншолпан Оразхановна

2.        Ақылжанов Жанасыл Жетпісбайұлы

3.        Ахметкалиева Айгерим Максатовна

4.        Базарбаев Қайсар Серікұлы

5.        Байбеков Алибек Канышевич

6.        Болатов Қайсар Жомартұлы

7.        Есимбекова Әйгерім Даулетқызы

8.        Жанбырбаев Азамат Заманбекұлы

9.        Жанимханова Ажар Сабитовна

10.     Жолаева Ақбота Тельманқызы

11.     Иманбекова Назым Ержанқызы

12.     Қайранов Дәурен Жұмабекұлы

13.     Қасым Олжас Алтайұлы

14.     Кудайбергенова Таншолпан Танирбергенқызы

15.     Құсайн Қарагөз Ақынбекқызы

16.     Мукаев Жарқын Нурланович

17.     Мусагулова Әсемгүл Тоқтарқызы

18.     Нурболатов Самат Бағдатұлы

19.     Нуржанов Адилет Берикович

20.     Нұрғазинова Айгерім Тұрғанқызы

21.     Өтеген Ақбота Қанатқызы

22.     Саудабекова Айдана Сабитовна

23.     Сексенбаев Оспан Бекәділұлы

24.     Серикова Диана Бериковна

25.     Смағұлов Санат Саматұлы

26.     Смакова Жадыра Ерболқызы

27.     Түкен Алмас Баққожаұлы

28.     Хамза Берік Бекзатұлы

29.     Хамитов Равиль Самиголлаұлы

30.     Шаймерденов Рауан Баккелдиевич

31.     Нұрғыдыров Мирас Асқатбекұлы

32.     Нүсіпбеков Қуат Даулетұлы – переведен с Жолдасбекова  №663-с 23.08.12.

ГиМУ 211  - Государственное и местное

управление

1.    Ақмадиарова Аслия Ахмадияровна

2.    Жатақ Шынар Сейдеханқызы

3.    Жолболдин Қанат Берікқалиұлы

4.    Жұмабеков Ринат Манарбекұлы

5.    Кулдасов Дамир Ғалымбекұлы

6.    Құдайберген Елдар Еділұлы

7.    Молотжанов Дильшат Молотжанович

8.    Мурыгина Юлия Вячеславовна

9.    Мырзағұлов Рауан Берікұлы   грант Акима

10.Сапбек Мадина Қасенқызы 

11.Шынгожанова Салтанат Ержановна    грант ректора

12.Вебер Вадим Юрьевич  ПОВТОРНЫЙ КУРС №629- с от 13.07.12

МҚ 211 – Маркетинг қазақ бөлімі

1.        Анарбек Жалғас Қалимұратұлы

2.        Советханұлы Ержан

МР 211 – Маркетинг русское отделение

1.        Байгалиева Дина Амирхановна

2.        Баймұқашев Еркебұлан Нұрланұлы

3.        Пан Анастасия Сергеевна

4.        Сулейманова Роза Камильевна

БҚ 211 – Бағалау қазақ бөлімі

1.        Абиырова Молдір Жақсылыққызы

2.        Казтаев Асхат Жұматайұлы

3.        Кәрінби Еркебұлан Ордабайұлы

ФР 221 - Финансы

1.        Айдарқызы Анеля

2.        Ан Вячеслав Арсенович

3.        Дюсекенова Малика Масгутовна

4.        Жантлеуова Гаухар Болатқызы

5.        Кадырова Фаина Зуфаровна

6.        Нұрқасымов Нұржан Нұрланұлы

7.        Уржанов Газиз Ержанович

8.        Цай Эрик Сергеевич

ҚҚ 221 - Қаржы

1.        Акылбеков Бекзат Мыктыбекулы

2.        Батырғалиқызы Айнұр

3.        Бекболаева Бибінұр Ерланқызы

4.        Ескожанова Жазира Абылкановна

5.        Жумадилова Гүлназ Мухаметрахымқызы

6.        Иманбекова Айжан Касенқызы

7.        Қасымбек Ақбота Нурболатқызы

8.        Қожаш Айжан Қайратқызы

9.        Нургалиева Айым Канабековна    переведена в др. ВУЗ 4.4. №672-с 24.08.12.

10.     Нургалиева Маржан Аскеркызы

11.     Нүсүпов Данияр Мұратқалиұлы

12.     Онгарбаева Гүлназ Жұмаханқызы

13.     Орысбаева Мөлдір Сейтқызы

14.     Сейдахметов Алмас Асқарұлы

15.     Үсенова Әсел Рустенбекқызы

ЕҚ 221 - Есеп және аудит

1.        Адильбекова Акбота Жандосовна

2.        Байшоранова Жазира Айхановна

3.        Бектурова Әсем Ербосынқызы

4.        Бөкейханқызы Асель

5.        Әбу Құралай Мұратқызы

6.        Есжанова Индира Серікқызы

7.        Жанысбаева Алтынай Нуриденқызы

8.        Мусекенова Назерке Маратовна

9.        Мүсіралі Мирас Мұратұлы

10.     Онербекова Меруерт Даулетбаевна

11.     Турысбаева Гүләйім Саматқызы

12.     Унаева Дина Айканкызы

13.     Рустемов Бауыржан Нұрланұлы

ТҚ 211 – Туризм қазақ бөлімі

1.        Асқар Ақбота Елдарқызы   гос грант

2.        Бахтиярова Нурбакыт Разиғақызы

3.        Қасымбек Дәулет Айдарұлы  гос. грант

4.        Нияз Медет Жапарұлы

5.        Өмірзақ Берікбол Кумісбекұлы гос.грант

ТР 211 – Туризм русское отделение

1.        Нукебаев Бауыржан Саякханович

2.        Құрманғалиева Мадина Ақтымбайқызы

 

ӘМҚ  311 - Әлеуметтік-мәдени қызмет

және сервис

4.        Битимби Айжан Нурболатқызы

5.        Ерболғанов Төлеген Сакенұлы

6.        Күзембаева Назгүл Талапқызы

 

СКС 311  - Социально-культурный сервис

7.        Амраева Айша Сейтбаткалкызы  гос. грант

8.        Ализаде Нурлана Ниязи кызы  гос. Грант      презид.стипенд

9.        Джаксыкельдинова Дина Махановна

10.     Исмаилова Динара Даулетхановна

11.     Кулманбетова Аида Мұратқызы

12.     Литвиненко Кристина Владимировна

13.     Соколовская Инна Юрьевна

ЭҚ 311 -  Экономика

10.     Адильхан Алишер Адильханович

11.     Айтжанов Аспандияр  Асқарұлы

12.     Аликенова Айнаш Бейкуатовна

13.     Назаров Дархан Бакытович

14.     Нусубакунов Радж Ауганбаевич 

15.     Ошакбаев Айдар Ержанұлы

16.     Аусадыкова Бакыт Айдарқызы  

17.     Зекен Ілияс Қайратұлы

18.     Кеңес Шыңғысхан Таңатұлы

 

ЭР 311 – Экономика

11.     Әдиев  Төлеген Асхатұлы

12.     Әлімқанов Тимур Ерболұлы

13.     Байбосунова Айдана Нахановна

14.     Бекмухаметова Айгуль Меркатовна

15.     Нам Валерий Валерьевич

16.     Смаилов Олжан Русланович

17.     Гертер Татьяна Валерьевна

18.     Қарғабаев Данияр Серікұлы

19.     Векличева Юлия Викторавна

20.     Жагпарова Анар Ериковна

21.     Гасюк Марина Владимировна ПЕРЕВЕДЕНА С ГМУР 311 №665-с 24.08.12.

ЕҚ 311 -  Есеп және аудит

8.        Ермуханбет Ақтілек Бейбітқызы

9.        Ешмухамбетова Жулдыз Талгатовна

10.     Қалиева Нұргүл Сабыржанқызы

11.     Құлжабаев Өркен Қанатұлы

12.     Сағымбаева  Данагүл Берікқызы

13.     Тажибаева Даяна Армановна

14.     Тусипова Асия Болатовна

15.     Еркінқызы Меруерт 

 

УР 311 – Учет и аудит

18.     Аязбаев Алішер Тұрсынұлы

19.     Бектурганова Асель Сакеновна

20.     Досанаманов Досан Ермекулы

21.     Егембердиева Айжан Азаматовна

22.     Енина Алена Евгеньевна

23.     Ескенова Эльвира Бауыржановна

24.     Күмісбек Алимжан Асланұлы

25.     Ли Анастасия Анатольевна

26.     Муфтахтинова Фаина Маратовна

27.     Мухамедьяров Серик Мауленович

28.     Мушканова Еркежан Абаевна

29.     Тё Эдуард Владимирович

30.     Чукурова Гулим Газизовна

31.     Ким Евгений Виссарионович

32.     Ли Екатерина Львовна

33.     Кырбасов Айдос Аламасұлы

34.     Нам Светлана Евгеньевна

ҚҚ 311 – Қаржы

11.     Айтбаева  Сарбиназ Бауыржанқызы

12.     Базылханова Гүлназ Сакенқызы

13.     Берлинбаева Айжан Аслановна

14.     Болат Аманжол Болатұлы

15.     Жұмаханова Айгерім Болатқызы

16.     Қабылхақұлы Отан

17.     Касымжанов Газим Алимұлы

18.     Кеңесов Азамат Алмасұлы

19.     Талдыбаева Маржан Қайратқызы

20.     Уразиманова Азиза Азатовна

21.     Әбілдаев Әділ Бақытұлы -  переведен с Жолдасбекова №665-с 24.08.12.

ФР 311 – Финансы

13.     Бексайынова Ажар Нұрдәулетқызы

14.     Болат Молдир Кайратовна

15.     Джураева Сайехатхон Хусеновна

16.     Доценко Виталий Григорьевич

17.     Кашкарова Елена Михайловна

18.     Лемещенко Олеся Витальевна

19.     Рахимова Арна Канатовна

20.     Тайбулдинова Ксения Ринатовна

21.     Инибаев Еркин Ермекович

22.     Балтабаев Айдос Маратович

23.     Абишева Динара Бахтиярқызы

24.     Садуов Самат Бекболатұлы

25.     Югай Сергей Олегович

МжЖБҚ 311 - Мемлекеттік және жергілікті

басқару

26.     Абишева Ақбота Турарбекқызы  грант Акима

27.     Астанбеков Дархан Нурланович

28.     Байгенжинова Арайлым Асетовна

29.     Бекетаев Бекжан Еркинович

30.     Галиев Жанат Талгатұлы

31.     Джанжулов Куаныш Ержанулы

32.     Дүйсенбаева Әлита Асылханқызы

33.     Еликбаева Айгерим Борисовна

34.     Естыбаева Айнур Бахытжановна

35.     Жумагүл Ақерке Амантайқызы

36.     Кашкенова  Раушан Арманқызы 

37.     Күджабекова Жадыра Болатқызы

38.     Мамырбекова Толқын Төлеутайқызы

39.     Маратқызы Жұлдыз 

40.     Махметов Дархан Ержанович

41.     Турганбекова Айдана Сериковна

42.     Касенов Бакытжан Муратұлы

43.     Молдағали Даурен Сабитұлы

44.     Абишев Нурбол Ерболұлы

45.     Чарапиев Айдын Сайлаубекұлы

46.     Разбеков Наркен Ғабитұлы

47.     Юсупаев Берік Минбайұлы

48.     Нүсіпов Олжас Күмісбекұлы - ПОВТОРНЫЙ КУРС №629- с от 13.07.12

49.     Тумарбеков Айбек Болатұлы   - переведен с Каз.нац.пед.универ.им.Абая №669-с 24.08.12.

ГиМУ 311  - Государственное и местное

управление

1.    Бейлова Гаухар Даулетқалиқызы

2.    Бекенов Әділет Тыныстайұлы

3.    Есерманова Ботагоз Нурлановна

4.    Касымханова Мадина Касымхановна 

5.    Молодит Евгения Сергеевна

6.    Ускумбаева Айгерім Ақболатқызы

7.    Калыкова Гүлім Разбекқызы

8.    Рафалович Ярослав Сергеевич

ТР 311 – Туризм русское отделение

1.        Бондарева  Наталья Викторовна

2.        Дуз-оглы Ислам Жамалович   гос. грант

3.        Мухамеджанов Ильяс Чаймуратулы

4.        Ниязова Алия Серикканқызы

5.        Оразбеков Мирас Оразбекұлы

6.        Попов Роман Владимирович

7.        Турлыбаев Аблай Нурмаханович

8.        Шилин Илья Владимирович

9.        Югай Ольга Вячеславовна

ТҚ 311 – Туризм қазақ бөлімі

1.        Ахметов Айдын Әділұлы

2.        Ахметова Назым Муратбекқызы

3.        Әбутәліпова Әдемі Қуанышқызы

4.        Жаксылыкова Жанар Сайламбайкызы

5.        Жанболат Айбар Қайратұлы  гос. грант

6.        Кенеғарынов Қанат Маратұлы

7.        Мынбай Мөлдір Дарыбайқызы

8.        Тәшенбаев Жайық Еділұлы

9.        Ахбаев Бауржан Еркинович

10.Мустабекова Малика Сериковна   гос грант

11.Бабайбеков Марлен Сюкенович  

ЭҚ 321 – Экономика қазақ бөлімі

жеделдетілген колледж негізінде

6.        Аргинбаев Нуралы Мухтарович

7.        Сапаров Елдар  Қайсарұлы

8.        Шарипова Жазира Касенгалиевна

ЭР 321 – Экономика русское отделение

ускоренное на базе колледжа

4.        Абубакарова  Милана Алгазыровна

5.        Бондарев Вадим Валерьевич Грант Акима

ЕҚ 321 – Есеп және аудит қазақ бөлімі

жеделдетілген колледж негізінде

7.        Демеубаева Инкар Кыдырахметовна

8.        Садеева Асель Самаркановна

9.        Темирова Айгерим Сейлхановна

10.     Турсунбаев Елнур Хайдарбекович

11.     Шамилова Гульжан Кайратовна

12.     Асаубаев Мади Омарбекұлы

УР 321 – Учет и аудит русское отделение

ускоренное на базе колледжа

3.        Молодцов Егор Владимирович

4.        Чижегов Александр Сергеевич

ҚҚ 321 – Қаржы қазақ бөлімі

жеделдетілген колледж негізінде

13.     Айтахов Адлет Айдарович

14.     Дутбаева Альфия  Ержановна

15.     Ергалиев Куаныш Берикович

16.     Жумадилова Айжан  Бекасымқызы

17.     Нурланова Акмарал Кенесовна

18.     Нұрмұхан Алишер Мухтарқанұлы

19.     Раев Мирас Досұлы

20.     Сейдахметова Айым Аскаровна

21.     Сыдыкжанов Бауыржан Ерболатович

22.     Ыбрайханов Наркен Аркенұлы

23.     Қасенқызы Арайлым

ФР 321 – Финансы русское отделение

ускоренное на базе колледжа

12.     Атабаева Айым Құсаинқызы

13.     Джунусова Мөлдір Алимхановна

14.     Джусупова Анель Алмасовна

15.     Ернарұлы Азамат

16.     Нурлыбаева Самал Нурсабетовна

17.     Сейткожанова Виктория Ренатовна

18.     Тиналиев Ренат Аскарович

19.     Токсангазина Жулдыз Болаткызы

20.     Дедик Анна Сергеевна

21.     Жандаулетова Айжан Жандаулетовна

МЖБҚ 321 – Мемлекеттік және жергілікті басқару  қазақ бөлімі

жеделдетілген колледж негізінде

3.        Бутаева Айдана Нурлановна

4.        Серікқызы Қарлығаш

МжЖБ 411 – Мемлекеттік және

жергілікті басқару қазақ бөлімі

18.     Арсикеева Айгерим Сейдахметовна

19.     Ахметкалиева Диана Мәлікқызы

20.     Ағыбаева Айнұр Талапқызы

21.     Байзакова Мадина Кайратовна

22.     Белгібаева Меруерт Ерланқызы

23.     Бекмурзаев Таскын Колыбаевич

24.     Жайнақова Салтанат Бурабайқызы

25.     Канапиянова Молдир Тельмановна

26.     Коптилеуова Назым Мейрамовна

27.     Касенов Рахым Нуркасымович

28.     Макулжанова Айгерим Муратбековна

29.     Сейтказиев Гани Жумагалиевич

30.     Тохтар Қайыржан

31.     Утебаева Алина Бакытовна

МжЖ 412– Мемлекеттік және

 жергілікті басқару қазақ бөлімі

17.     Асқарқызы Мадина

18.     Аманжолова Аселя Курмангазиевна

19.     Асылбекова Ляйла Есболатовна

20.     Бершинбекова Мадина Сагындыкқызы

21.     Баймұханова Әйгерім Болатқызы

22.     Есімжан Раушан Алтайқызы

23.     Жетписбаев Максат Берикулы

24.     Кобдиков Талгат Саятович

25.     Оқанова Назерке Бокешқызы

26.     Солтанбеков Гани Нуржанулы

27.     Самбетбаев Айдын Алимханович  грант Акима

28.     Тұрғамбекова Жансая Ержанқызы – пр.стипендия №611 – с 18.08.2011г.

29.     Тоянов Жанболат Жанатулы

30.     Тоқжігітов Дархан Нұрханұлы

31.     Шоқыбаева Айгүл Ердәулетқызы

ГиМУ 411 – Государственное и местное

управление

13.      Акмолданова Меруерт Азыбековна

14.      Азизов Арслан Нариманович

15.     Алтыбаева Диана Серикбаевна

16.     Байторинов Айдос Талантулы

17.     Жусупова Альфира Рафиковна

18.     Ким Элона Владимировна

19.     Муртазин Тимур Бауржанович

20.     Нұрсан Құндыз Есбайқызы

21.     Сәрсенбаева Жұлдыз Болатқызы

22.     Сарекенов Баглан Еркенгалиевич

23.     У Си Сан Елена Александровна

12.   Юн Владислав Александрович

13.   Кашкенов Амир Маратовичгрант Акима

ЭР 411 – Экономика

6.        Бессонов Кирилл Юрьевич

7.        Бериков Алишер Аскарович

8.        Байдуақас Айбек Мәлікұлы

9.        Разгулова Ирина Васильевна

10.     Бекболаева  Асем Кайратовна  

11.     Жанысбаев Азамат Әсембайұлы

МР 411 – Маркетинг

6.    Карпов Евгений Игоревич

7.    Сподынейко Алина Алексндровна

8.    Хон Артем Викторович

9.    Буханцова Дарья  Николаевна

10.Липшиц  Виктория Алексеевна

ЕҚ 411 – Есеп және аудит қазақ бөлімі

10.     Аргынгазинова Гаухар Самархановна

11.     Адамбекова Асия Турспекқызы

12.     Адамбекова Жансая Маманқызы

13.     Иланов Мирас Несипкалиевич

14.     Омарова Маржан Ержанқызы

15.     Рыскулова Асем Жанатовна

16.     Абдрахманова Мадина Болатовна

17.     Серікқызы Құралай

18.     Әлбосын Айнур Мәлікқызы

УР 411 – Учет и аудит  русское отделение

10.     Валиева Наргиза Гайратжановна

11.     Дроздов Владимир Сергеевич

12.     Лозовая Юлия Сергеевна

13.     Седаков Роман Николаевич

14.     Цой Николай Александрович

15.     Яровых Оксана  Владимировна

16.     Дубровская Наталья Сергеевна

17.     Кузьменко Ирина Евгеньевна

18.     Занкина Алена Михайловна

ҚҚ 411 – Қаржы қазақ бөлімі

28.     Абдулдаев Максат Кайратович

29.     Бетимбаева Мадина Ерланқызы

30.     Байбеков Айбек Канышович

31.     Болатов Дәурен Қайратұлы

32.     Ғабитов Құдырет Кәкімұлы

33.     Дагистан Гүлжупар

34.     Джумагельдинов Ерлан Нуржанович

35.     Даниярова Маржан Базаркуловна

36.     Есимбеков Дидар Даулетович

37.     Имангалиева Дамиля Айдаровна

38.     Құлсерікова Майгүл Әбдімажитқызы

39.     Касымжанова Салтанат Нурсоветовна

40.     Кусаинова Кымбат Аргимбековна

41.     Кенешев Максат Култайулы

42.     Мыктыбекова Анеля Талгатовна

43.     Нысанбаева Айнур Шалкарбековна

44.     Каптагаева Ақерке Тойболдықызы 

45.     Оспанова Айнұр Амантайқызы

46.     Орынгазинова Нурия Адильпеисовна

47.     Советжанова Айдана Дәуренқызы

48.     Садыкова Айгерим Ержановна

49.     Сәбитқызы Ақерке

50.     Сериков Болат Серикович

51.     Урустимханова Ельвира Ертаргыновна

52.     Бақбергенова Анар Талғатқызы

53.     Смагулова Айдана Муратовна

54.     Сержанова Мадина Қайратқызы

55.     Керимбеков Бауыржан Ергазиевич

56.     Кастарбеков Бекзат Сакенович

57.     Арынова Молдир Кажимхановна  восстановлена  №666-с 24.08.12.

ФР- 411 Финансы

17.     Арманкызы Малика

18.     Байболатов Алишер Ермекович

19.     Бабаков Виктор Сергеевич

20.     Бигайланова Надия Нурмухановна

21.     Кожабергенова Лаура Нурлановна

22.     Миназетдинов Рифкат Рашидович

23.     Муратбекова Акбота Муратбековна

24.     Садық Нұржан Аликұлы

25.     Хайрбаев Батырхан Сагитович

26.     Юсупов Нурсултан Ермекбайулы

27.     Исаханова Молдир Маликовна грант Акима

28.     Измайлов Ильшат Еркинович

29.     Дюсембаев Есенай Елубаевич

ӘМС 411 – Әлеуметтік – мәдени сервис

9.        Акыпбеков Рауан Мусрепұлы

10.     Әмірбек Данияр Бақтабайұлы

11.     Байсаринова Күміс Серікқызы   гос грант

12.     Насанбекова  Ажар Ануарқызы  гос грант

13.     Курмангалиев Ернур Сабырбекович

14.     Молбаева Мөлдір Бауржанқызы  гос грант

15.     Омаров Дархан Ембергенович

16.     Хусаинова Даржан Сакеновна  гос грант

СКС 411 – Социально-культурный сервис

7.        Джаныкбаева Айжан Зариповна   гос грант

8.        Макагонова Лилия Сергеевна

9.        Маликов Виталий Олегович

10.     Рекутина Валентина Николаевна

11.     Салаватов Эрик Салаватович

12.     Удасова Назгуль Талгатовна

ТҚ 411 – Туризм қазақ бөлімі

20.     Бақтыбекқызы Айдана  гос. грант

21.     Джарилкасимов Ерасыл Серикбаевич

22.     Тумарбаев Дулат Булатович

23.     Вакилов Бақытжан Пархатұлы

24.     Ташенова Малика Маратовна грант Акима

25.     Жетибаева Кымбат Аскаркызы

26.     Жолдасова Жанна Кенесбекқызы

27.     Балабекова Назерке Мербаевна

28.     Дәулетбақова Жадыра Аликқызы

29.     Нурпазилова Айдана Ертаевна

30.     Кадырова Елдана Нурахынқызы

31.     Сагатбеков Олжас Мухаметканович

32.     Аязбаева Маржан Мейрамқызы

33.     Абдрахманова Айдана Балташевна

34.     Айдарова Толқын Ғазизқызы

35.     Ақжолтай Елдар Ақжолтайұлын

36.     Ербаев Керімбек Канатбекұлы

ТР 411 – Туризм русское отделение

1.        Илькенова  Диана  Жекеновна

2.        Омарбекова Айжан Жанабаевна  грант Акима

3.        Абишева Разия Закировна

4.        Плотникова Елена  Николаевна  грант Акима

5.        Молодцова Мария Владимировна

6.        Цой Юлия  Эрмановна

7.        Каримов Шамиль Шагератович

8.        Боднар Сергей Викторович

9.        Те Андрей  Германович

10.     Ковалевская Ирина Игоревна

11.     Мусастова Мадина Мусаевна

12.     Мусаев Жандос Жумаханович

13.     Шилин Евгений Александрович

 

 

 

 

Қаржы-экономикалық факультеті бойынша білімгерлер тізімі

2013-2014 оқу жылы.

 

 

 

5В050900 – «Қаржы» – ҚҚ111

р/с

А.Ж.Т

1

Нығметбек Арайлым Серікқызы

2

Айтмұхамет Арайлым Сағындыққызы

3

Гизатов Мансур Гамзатович

4

Оразбақ Мадияр Маратұлы

5

Хусаинов Баглан Кабдырович

6

Халиагзам Жанерке Хайролқызы

7

Карибаев Абай Жақанұлы

8

Абдурахманова Асия Нурлибаевна

9

Жакипова Айдана Сапаргалиевна

10

Ахмедиярова Айгерім Серікжанқызы

11

Тоқтанова Мадина Асхатқызы

12

Бекежанова Акнур Нуржановна

13

Дакен Рамазан

14

Қожабеков Дәурен Жомартұлы

15

Ыбрайхан Марал Ыбрайханқызы

16

Талгатова Гульсан Талгатовна

17

Ынталы Мұқағали Мәдиұлы

18

Рыскельдинова Мадина Карияновна

19

Немерғали Жанель Жанатқызы

20

Айткурманова Эльмира Мейрамкалиевна

21

Сатыбалдинова Ұлжан Дастанқызы

22

Адылов Аслан Адылович

23

Досымбаева Гульзат Ильясқызы

24

Қаптағаев Даурен Алдарұлы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5В050900 – «Қаржы»   ФР111

р/с

А.Ж.Т

1

Сейткеримов Алихан Нурмуханович

2

Те Виктория Иосифовна

3

Кодинцева Анна Васильевна

4

Жансеріков Жандос Жансерікұлы

5

Михалева Гузяль Сабировна

6

Жолдасбай Ерасыл Ержанович

7

Ботаева Милада Болатқызы

 

 

 

 

 

 

 

 

5В051000 - «Мемлекеттік және жергілікті басқару» - МЖБҚ111

р/с

А.Ж.Т

1

Қамитов Еламан Еркінбекұлы

2

Мұқан Мақсат Серікқанұлы

3

Жұмағұлова Айым Мұратқызы

4

Менкибаева Гульнур Бериковна

5

Асымов Дархан Қасымұлы

6

Оразбаева Ақерке Ерболқызы

7

Дуйсембаева Айгерим Арсеновна

8

Советханов Ғани Саматұлы

9

Кегенбеков Бағлан Сәкенұлы

10

Каримов Ерикжан Муктарханович

11

Юсупова Аида Курмановна

12

Зурманова Айдана Ерланқызы

13

Құрманова Асылжан Берікқызы

14

Аманкелдіұлы Жантас

15

Тәңірберген Тимур Хамзаұлы

 

5В051000 - «Мемлекеттік және жергілікті басқару» - ГМУР111

р/с

А.Ж.Т

1

Базарханова Айдана Бақытжанқызы

2

Тұрлұмбекова Алтынай Қайратқызы

3

Нугманов Ерасыл Айдарович

 

 

5В050700- «Менеджмент» - МР111

р/с

А.Ж.Т

1

Ан Артем Александрович

2

Шевченко Юлия Игоревна

3

Нагуманова Мариям Булатовна

4

Ятимова Ситора Эраджевна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5В050800- «Есеп және аудит» - ЕҚ111

р/с

А.Ж.Т

1

Рауанов Дархан Серікұлы

2

Тасыбай Баянсулу Мансурқызы

3

Жамалиев Нұрсұлтан Асхатұлы

4

Кенжебай Жандос Тлеужанұлы

5

Бекетов Медет Дулатович

6

Анламасов Алмас Несипханович

7

Маратова Айсұлу Саятқызы

8

Кахарманова Айгерим Болатовна

9

Елбаева Динара Асхатқызы

10

Халыкова Айгерим Саиновна

11

Сағдатқызы Асем

12

Абиева Жансая Серикханқызы

13

Сейткалиева Маржан Жасулановна

14

Нарымбекова Дария Болатқызы

15

Жамаубаев Ринат Айдарұлы

 

 

5В050800- «Есеп және аудит» - УР111

р/с

А.Ж.Т

1

Маратова Жанель Маратовна

2

Амантаева Сара Маратовна

3

Пак Ирина Борисовна

4

Файзулина Диана Камилевна

5

Маликова Айгерим Медетовна

6

Богачева Диана Оралбековна

7

Аббасов Акылбек Алдиярович

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  5В090200- «Туризм» - ТҚ111

р/с

А.Ж.Т

1

Амиржанова Гульназ Ерикхановна

2

Аманжол Маржан Нурдаулетқызы                    гос.грант

3

Акмолданова Надия Муратхановна

4

Асқарбекова Арайлым Асқарбекқызы

5

Ғизатова Ақұлпа Болатбайқызы  отчисл.№905.05.11.13                       гос.грант

6

Сапарова Ажар Қайсарқызы                               гос.грант

7

Қасқырбай Жаслан Үсенұлы

8

Байбазарова Назым Богдановна

9

Ерланұлы Ұлан

10

Тәңірберген Әмина Бақытжанқызы

11

Ыбраев Байдрахмет Серікболұлы

12

Рустем Әсел Сәбитқызы

 

      

5В090200 - «Туризм» - ТР111

р/с

А.Ж.Т

1

Шакенов Дархан Ермекұлы

2

Кадырова Флюра Елшатовна

3

4

Шукманова Асем Сериковна

Сейд Оглы Осман Шарифович повт.курс 675-с от 17.07.13

 

 

5В050600- «Экономика» - ЭҚ111

р/с

А.Ж.Т

1

Есеркеева Жумагуль Орныкбекқызы

2

Сембек Руслан Адильбайұлы

3

Ерболат Данияр Жасболатұлы

4

Қалымбеков Айбол Серікжанұлы

5

Аманжолов Мади Талгатович

6

Адильбеков Дулат Манатович

7

Бериков Адилжан Алтынбекович

8

Калдыкулова Айжан Серикбаевна

9

Жанғазынова Баян Уақытқызы

10

Ергалиева Венера Муратовна

11

Сопбеков Дидар Жанатбекұлы

12

Төлегенова Айгерім Әсетқызы

13

Алтайқызы Еркежан

14

Байтунова Перизат Адильбековна

15

Касенова Жанна Нурмукашқызы

 

 

5В050900 – «Қаржы» – ҚҚ121

р/с

А.Ж.Т

1

Алибекова Айгерим Шалкаровна

2

Изатов Абылай Қыдырұлы

3

Қабдулда Азамат Қанатұлы

4

Джаксыбаева Айдана Ахатовна

5

Мендекенова Салтанат Даулетовна

6

Шаяхмет Жадыра Ержанқызы

7

Берикжанова Жанбота

8

Қанатбекова Алтынай Ерлановна

9

Дауболова Дана Муратовна

 

5В090200- «Туризм» – ТҚ121

р/с

А.Ж.Т

1

Жансұлтанұлы Айбек                                     гос.грант

2

Түлікбаева Таңшолпан Дүйсенбекқызы        гос.грант

 

5В090200- «Туризм» – ТР121

р/с

А.Ж.Т

1

Олжибек Мақсат Батырханұлы                      гос.грант

 

 

                                      ЭҚ211 -  5В050600«Экономика»

 

1

Зекен Еркін  Серікбайұлы

 

 

 

 

 

 

2

Қайратов  Жанат  Қайратұлы

 

 

 

 

 

 

3

Канапиянова  Айнұр  Мұратқызы

 

 

 

 

 

 

4

Сейітқалиева Райхан  Қалдыбайқызы

 

 

 

 

 

 

5

Ауелханова Айбике Төлеуқызы

 

 

 

 

 

 

6

Қожабек Райымбек Әлібекұлы         пер.в др. ВУЗ №758-с от 05.09.13

 

 

 

 

 

 

7

Кадирова Наргиз Канатовна

 

 

 

 

 

 

8

9

10

11

12

13

14

15

 

Даниярова Инзура Данияровна

Укиметов  Олжас Бауржанович                                              гос.грант

Оспанова Жанель Алтынсариевна                                 

Есімжан Еламан  Жанболатұлы

Жанатова Айжан Сериковна  пер.с ГФ №696-с от 22.08.13

Шоқанова Альбина Манатқызы  пер.с ФКиИ №696-с от 22.08.13

Елужан Өркен Талғатұлы  пер.с ГФ №705-с от 24.08.13

Сейсенбаев Жарас Талғатұлы  пер.с ГФ №705-с от 24.08.13

 

 

 

 

 

 

 

                                  ЭР211 -050600 «Экономика»

 

1

 Айтова  Карина  Қайратқызы

 

 

 

 

 

 

2

Уйсимбекова Дина  Даулетовна

 

 

 

 

 

 

3

Чатыбай Дархан Чатыбайұлы

 

 

 

 

 

 

4

Пай Майя Сергеевна

 

 

 

 

 

 

5

Кулиева Ургия Абдуллаевна

 

 

 

 

 

 

6

Абдыкадырова Сания Муратовна

 

 

 

 

 

 

7

Кукиева Мадина Вахаевна

 

 

 

 

 

 

8

9

10

11

12

13

Саганаев Руслан Амирханович    изм.фам. на Құдайберген №747-с от 04.09.13

Макарова Наталья Викторовна

Щербовских Никита Сергеевич

Зейналова Саина Таяровна

Сайлауов Максат Кайратович

Михеев  Александр  Дмитриевичпер. С ГМУР211 №698-с от 23.08.13

 

 

 

 

 

 

 

               МЖБҚ211 - 5В051000 «Мемлекеттік және  жергілікті  басқару»

 

1

Ерікқызы Аяулым

 

 

 

 

 

 

2

Мухамеджан Райымбек  Нұрсұлтанұлы отчисл. №892-с 28.10.13

 

 

 

 

 

 

3

Қалимолданов Ғазиз  Қырықбайұлы

 

 

 

 

 

 

4

Артықбеков  Қуат Қайратұлы

 

 

 

 

 

 

5

Малтаев Руслан  Ырысбекұлы

 

 

 

 

 

 

6

Несипбаев Алибек   Кайратович

 

 

 

 

 

 

7

Шогалова Айгерим Жанибекқызы

 

 

 

 

 

 

8

Сердәлінова Ажар Сәкенқызы

 

 

 

 

 

 

9

Мақсут Диана Ерланқызы

 

 

 

 

 

 

10

Толеуова Балжан Максатбековна

 

 

 

 

 

 

11

Асымов Абылай Саятович

 

 

 

 

 

 

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

 

Оралханова Гүлим Болатхановна

Тулеуова Айгерим Нурлановна

Сабырбай Нұршат Қанатұлы

Торгаев Даулет Магауияулы

Хамитқызы Шырын

Басболатова  Әйгерім Мақсатқызы

Ауданбаев Даулет Бирликович

Танирбергенов Ануар Маратович

Ошақбай Азамат Нұртайұлы

Әсембаева Әйгерім Маратқызы

Ахметкалиева Айгерим Максатовна       повт.курс 675-с от 17.07.13

Баймбет Еркебулан Серікбайұлы пер.с ГФ №697-с от 22.08.13

Есенбаева Асель Ахановна  пер.с ФЕ №696-с от 22.08.13

 

 

 

 

 

 

 

                   ГМУР 211 - 5В010900 «Мемлекеттік және  жергілікті  басқару»

 

1

Мурсалимова Диана Талгатовна

 

 

 

 

 

 

2

Руппель  Роксана  Ивановна

 

 

 

 

 

 

3

Молдабеков  Арсен  Альмуратович

 

 

 

 

 

 

4

Омарова Меньсафа  Ахметкалиевна

 

 

 

 

 

 

5

6

7

8

Карабекова Алена Есеркеповна

Байжуманова Назым Байжумановна

Досаев Қуаныш Айдосұлы

Садырова Гаухар Ерланқызы  пер.с др. ВУЗа №696-с от 22.08.13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                              ҚҚ211 -  5В050900 «Қаржы»

 

1

Ахметшайыкова Акбота  Мубараковна

 

 

 

 

 

 

2

Жумсаков Ердос  Тастанович

 

 

 

 

 

 

3

Сакенова  Айнур  Алтаевна

 

 

 

 

 

 

4

Идрисова Молдир Маратовна

 

 

 

 

 

 

5

Қасым Серуен отчисл. №815-с. От 27.09.13

 

 

 

 

 

 

6

Ануарбекова  Айнур  Сакеновна

 

 

 

 

 

 

7

Абылқасымов Еділ Сабитұлы

 

 

 

 

 

 

8

Боранбаев Нұрлан Асхатұлы

 

 

 

 

 

 

9

Исабеков Шынғыс Айдынұлы        повторник   отчисл.по собств.764-с от 09.09.13

 

 

 

 

 

 

1011

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

 

Тасболат Альбина Сарсембайқызы

Өтегенова Назерке  Ерланқызы                                       грант ректора

Азамат Ақерке

Ғалымқызы Ажар

Кулбекова Назира Бекмуратовна

Мырзалиева Меруерт Маратқызы

Кеңеспек Арайлым Кеңеспекқызы

Жетпісбаева Арайлым Арайқызы

Бекешқызы Айгерім

Болатова Айгерім Елемесқызы

Жанатбекова Жұлдыз Тлесқызы

Сәкенов Абылай Женісұлы

Бейсенбай Дана Қалмақанқызы

Мухамадиярова Айым Жакатовна

Кожагулов Айдын Абилгалиевич перев.с ФКиИ №701-с от 24.08.13

Қағазбек Мереке Жанарбекұлыпер.с ЕФ №697-с от 22.08.13

Куанбай Азат Арманұлыпер.с ФКиИ №698-с от 23.08.13

Битлеуова Әнел Ерікқызы пер.с ФКиИ №698-с от 23.08.13

Нурмуханбет Қаламқас Қажымуратқызы  пер.с др. ВУЗа №696-с от 22.08.13

Құрманғалиева Мадина Талғатқызы  пер.с др. ВУЗа №704-с от 24.08.13

Жұмагелді  Айнұр  Қобландықызыпер.с ТК211 №702-с от 24.08.13

Булгакбаева  Акбота  Мухитовна пер.в др. ВУЗ №725-с от 28.08.13

Тусупханов  Даулетбек Маратович  пер.в др.ВУЗ №693-с от 21.08.13

 

 

 

 

 

 

                                           ФР211 - 5В050900 - «Қаржы»

 

1

Каргиев  Олжас Берікұлы

 

 

 

 

 

 

2

Муратбекова Дина  Муратбековна

 

 

 

 

 

 

3

Құсайынов  Ерасыл  Кемелұлы

 

 

 

 

 

 

4

Серікұлы  Ерасыл

 

 

 

 

 

 

5

Гасанов Азиз Сулейманоглы

 

 

 

 

 

 

6

7

8

9

10

11

Сарсембек Оралхан

Қанатбекова Анель Мухтарқызы изм.фамилии на Қанатбек№751-с от 04.09.13

Шалкибаева Салтанат Ниязканқызы

Шаяхметова  Алия   Сериковна

Болат Аяулым Қайратқызы

Жаркимбаев Алибек Айкымбекович восстан. №702-с от 24.08.13

 

 

 

 

 

 

                                        МҚ211 - 5В051100 - «Маркетинг»          

 

1

Теберіков Еділ Бекежанұлы

 

 

 

 

 

 

2

3

Ратаева Айдана

Жанакова Жамиля Ермекқызы

 

 

 

 

 

 

                                      МР211 - 5В051100 - «Маркетинг»

 

1

Бессонов Кирилл Сергеевич

 

 

 

 

 

 

2

Насыров Бабур  Шаукетұлы

 

 

 

 

 

 

3

Аббасов Ахмед Заур оглы

 

 

 

 

 

 

4

5

6

Жапаров Абдураван Асадиллоевич

Муздыбаев Алимхан Асхатович

Бозымбеков Олжас

 

 

 

 

 

 

                                    

 

                                    ТҚ211 - 5В090200 «Туризм»

 

1

Текесбаева Мадина Меделбековна

 

 

 

 

 

 

2

Мейржанов Айбек Мейржанұлы

 

 

 

 

 

 

3

Сарсенбеков  Мейрамбек  Асқарбекұлы

 

 

 

 

 

 

4

Үсенова Айнұр Керімбекқызы

 

 

 

 

 

 

5

Берікұлы  Алмас

 

 

 

 

 

 

6

Мухаметкалиева Ажар  Адилғалиқызы

 

 

 

 

 

 

7

Айтов Данияр  Адилқазыұлы

 

 

 

 

 

 

8

Ержанов Маулен Ержанович

 

 

 

 

 

 

9

Мақсатов Еркебұлан Мақсатұлы

 

 

 

 

 

 

10

Керімова Жансая Ыдрысқызы

 

 

 

 

 

 

11

Жиынбаев Жанболат Қадржанұлы

 

 

 

 

 

 

1213

14

Капанов Дархан Алтынбекович

Найманқұл Санжар Қанатұлы

Демегенов Ануар Калибекович

 

 

 

 

 

 

                                         ТР211 - 5В090200 «Туризм»

 

1

Буланова Валерия Александровна

 

 

 

 

 

 

2

Литвиненко  Данил  Витальевич

 

 

 

 

 

 

3

Коленко Евгения  Александровна

 

 

 

 

 

 

4

Атманова  Айман  Кушербаевна

 

 

 

 

 

 

5

Нурахметова Маржан  Максатовна

 

 

 

 

 

 

6

Иманкулов  Асанали  Алидолдаевич

 

 

 

 

 

 

7

Әбдікерім  Аян  Жұмакерімқызы

 

 

 

 

 

 

8

Балтабеков Асхат Кайратбекович

 

 

 

 

 

 

9

Нурмухамбетова Айгерим Куатовна

 

 

 

 

 

 

10

Мукумов Аян Кенжеболатович

 

 

 

 

 

 

11

Бозымбеков Олжас Жомартович

 

 

 

 

 

 

12

Сарыбаева Айдана Айдархановна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                             ЕҚ211 - 5В050800 «Есеп және  аудит»

 

1

Максутов  Ізтілеу  Ізбасарұлы

 

 

 

 

 

 

2

Құрмангелдықызы  Айназ

 

 

 

 

 

 

3

Буденова Диана  Амангелдіқызы

 

 

 

 

 

 

4

Абдолдинова Малика Тулегенқызы

 

 

 

 

 

 

5

6

7

8

9

10

11

12

Молдахметова Алтынай Бекетқызы                                       

Ментаева Гульназ Нартаевна

Темірғали  Айгерім  Маратқызы

Қаманова Қанағат Қайратқызы

Алимова  Дильбара  Канатовна  перев. с ЭҚ211 №701-с от 24.08.13

Жоламанов Еламан Нұрғалиұлы  пер.с ГФ №693-с от 21.08.13

Әлімбаев Заңғар Манарбекұлы пер. с ФКиИ №703-с от 24.08.13

Айтмұханова  Айдана  Ділмұханқызы пер.в др. ВУЗ №725-с от 28.08.13

 

 

 

 

 

 

                             УР211 - 5В050800 «Есеп және  аудит»

 

1

Ахмедиева  Мольдир  Бейбитовна

 

 

 

 

 

 

2

Ким Руслан Кайратович

 

 

 

 

 

 

3

Марошкина  Алена  Игоревна   изм.фамилии на Зизева№750-с от 04.09.13

 

 

 

 

 

 

4

Орумбаева Алина  Муратовна

 

 

 

 

 

 

5

6

7

8

9

10

11

12

13

     

Мұқаметқан  Айдан  Дулатқызы

Кожахметов  Жаркынбек  Саржанович                                      грант ректора

Пономарева Алита Александровна отчисл.878-с. 19.10.13

Ким Игорь Артурович

Барамбаев Дидар Турағалдықұлы

Бақытжанова Әсия Қанышқызы

Абдуллина Мадина Равхатбекқызы перев. ФЕ №701-с от 24.08.13

Абдрашитова Ширингуль Тахировна перев. ФЕ №701-с от 24.08.13

Байқоржын Динара  Жайықбекқызыперев. С ТР211№695-с от 22.08.13

 

 

 

 

 

 

 

                        ӘМСҚ211 - 5В090400«Әлеуметтік-мәдени қызмет көрсету»

 

1

Турдыева Арзигүл  Таиржанқызы

 

 

 

 

 

 

2

Дарихат Гүлім  Жолдыбайқызы

 

 

 

 

 

 

3

Кажикенов  Ербол  Ергазыулы

 

 

 

 

 

 

4

Балғабай  Фариза  Нұржанқызы

 

 

 

 

 

 

5

Асперова Гүлім Маратқызытекелі       отчисл. по собств. №747-с от 04.09.13

 

 

 

 

 

 

6

Қонысбаев Шынғыс Нұрланұлы

 

 

 

 

 

 

7

Ахметханова Айжан Нурланкызы

 

 

 

 

 

 

                                               ҚҚ221 5В050900- «Қаржы»

1

Базарбаева Әдемі Бақытқызы

 

 

 

 

 

2

Бегалинов  Елдар  Болатұлы

 

 

 

 

 

3

4

5      

Сейткулов Дархан Байжанович

Бекмұратова  Шолпан  Бекқызы                                          грант ректора

Джасболатова Қымбат Ғабитқызы пер. на з.о. №705-с от 24.08.13

 

 

 

 

 

                                               ФР221 5В050900- «Қаржы»

1

Қудайбергенова  Гауһар  Дәулетқызы

 

 

 

 

 

2

Джумадилова  Мадина Ергазыевна

 

 

 

 

 

3

Сейдақұлов Асхат Әбдірәсілұлы

 

 

 

 

 

4

Нургалиева Асель Муратовна отчисл.по собст. №690-с от 19.08.13

 

 

 

 

 

                                      ЕҚ221 5В050800 - «Есеп және аудит»   

1

2

3

Сагимов Мадияр Кайратович

Данабекова Акбота Даулетовна

Қосанов Досан Есімжанұлы перев.с др.ВУЗа№701-с от 24.08.13

 

 

 

 

 

                           

ТҚ221 - 5В090200 «Туризм»

4.       Абишева Гульнар  Аскаркызы                                                        гос.грант

5.       Болатбек Қарлығаш                                                                        гос.грант

6.       Еркебаев Салауат Тахирович                                                        гос.грант

ТР221 - 5В090200 «Туризм»

4.       Атибеев  Олжас  Болатұлы                                                                 гос.грант

5.       Акбузауова  Асем  Калымбековна                                                    гос.грант

6.       Даулетов  Данияр Болатович                                                            гос.грант

ЭҚ 311 – экономика  қазақ бөлімі

19.    Абдыбек Гулшат Байменқызы

20.    Базиева Маржан Куанышевна

21.    Бигалиева Асемгуль Талгатовна

22.    Досымбекова Зарина Жамбуловна

23.    Дуйсембекова Асем Азаматовна

24.    Жақанова Тоғжан Ерланқызы

25.    Зауатбекова Анель Сагатовна

26.    Искакова Мөлдір Жанаділқызы

27.    Итекбаев Есбол Жакыпбекұлы

28.    Каденова Жадыра Манаповна

29.    Калибеков Ерасыл Каиргельдыулы

30.    Капарова Мадина Жолдаспаевна

31.    Кельгембаева Ельнара Еркиновна

32.    Лентаева Акмарал Ергаликызы

33.    Молжанова Айгерім Ерікқызы

34.    Сағат Дамир Айдынұлы

35.    Серікқалиқызы Айгерім

36.    Мерекен Назгүл Мейрамбекқызы

37.    Нусубакунов Радж Ауганбаевич восстан.№702-с от 24.08.13

ЭР 311 - Экономика

15.    Мұқатаев Қасенжар Қайратұлы    

16.    Алтынбекова Гулназ Жолдасбекқызы

17.    Байбатырова Айгерим Асылхановна    

18.    Баймолданова Аида Мырзағалиқызы

19.    Воротилин Рами Хакимович

20.    Герасимова Надежда Сергеевна

21.    Когай Елена Сергеевна

22.    Пономарева Инна Васильевна

23.    Сагимбаева Азиза Канатбековна  отчисл.№781-с. 13.09.13

24.    Суттыгожанова Акмарал Айдархановна

25.    Узакбаева Дана Нурлановна

26.    Жексенбекова Алуа Саятовна

ҚҚ 311 - Қаржы

21.    Амиржанов Мирас Ерикханұлы

22.    Аханов Марлен Маратұлы

23.    Бабашова  Айгерім Бауыржанқызы

24.    Бақытқызы Толғанай

25.    Жексембекова Мөлдір Жексембекқызы

26.    Жүнүсханова Мөлдір Рыскелдіқызы

27.    Жұмағұлов Айдос Алтайұлы

28.    Кидрисова Жұлдыз Бекмуратқызы отчисл.695-с от 22.08.13

29.    Матайбай Айжан Жұмағалиқызы

30.    Мелисов Марлен Мавленулы

31.    Олжаева Асель Бакытказыевна отчисл.по собств.№724-с от 28.08.13

32.    Раев Алишер  Райұлы         отчисл.по собств.№735-с от 29.08.13

33.    Сағынтаев Әділет Жұлдызұлы                                                 грант ректора

34.    Сыдықан Ұлан Нурланұлы

35.    Ыдырысова Айнұр Маратқызы

36.    Мыңбаев Ерлан Берікұлы

37.    Муджаева Дина Сарсенқызы

38.    Дүйсебай Ермек Сұлтанбекұлы

39.    Жасуланова Мадина Дадайқызы  

40.    Ержанова Мадина Құрманғазықызы

41.    Мырзахмет Макпал Базарбековна восстан. №701-с от 24.08.13

42.    Құдайберген Жайнагүл пер.с др.ВУЗа №697-с от 22.08.13

ФР 311 - Финансы

13.    Амангельдіқызы Дана

14.    Буханов Алибек Толеуболатович

15.    Галиева Мадина Маликовна

16.    Долабаева Салтанат Талғатқызы

17.    Карибаева Ксения Фаридовнаотчисл.№837-с. 02.10.2013

18.    Терентьева Кристина Романовна

19.    Оразимбеков Бауыржан Булатович

20.    Магазумов Саят Байберикулы   .

ЕҚ 311 - Есеп және аудит

14.    Абилдаева Назира Махметжанкызы

15.    Баяділов Дәулет Айтбайұлы

16.    Ғазизұлы Қайрат

17.    Досымбекова Алтынай Ержанқызы

18.    Әлібекұлы Дархан

19.    Қахарбек Ерлес Ерланұлы

20.    Қашаған Ғалия Болатқызы

21.    Мамат – Зунунова Гаухар Галымовна

22.    Нукенова Жулдыз Канатовна

23.    Толқынова Әйгерім Әмірханқызы

24.    Мухаметкәрімова Гулжан Кәрімқызы

УР 311 - Учет и аудит

14.    Азатова Жулдуз Сериковна

15.    Баримбеков Рауан Маратович

16.    Барко Ангелина Александровна

17.    Бухарбаева Карина Сериковнаотчисл.по собствен. №691-с от 20.08.13

18.    Еременко Инна Владимировна

19.    Кудрявцева Вероника Александровна

20.    Сагатбекова Адеми Аскаровна

21.    Садуакасова Ботагоз Маратовна

22.    Цой Сергей Александрович

23.    Чернякова Анна Константиновна

24.    Шин Лия Евгеньевна

25.    Қозыкөрпеш Мөлдір Серікбекқызы 

26.    Мухашова Жанар Махсутханқызы

27.    Нурасилова Диана Жангазыевна

                                  МжЖБҚ 311 - Мемлекеттік және жергілікті

басқару қазақ бөлімі

33.    Акшолакова Таншолпан Оразхановна

34.    Ақылжанов Жанасыл Жетпісбайұлы

35.    Базарбаев Қайсар Серікұлы

36.    Байбеков Алибек Канышевич

37.    Болатов Қайсар Жомартұлы

38.    Есимбекова Әйгерім Даулетқызы қайта қабылдансын №850-с. 07.10.13

39.    Жанбырбаев Азамат Заманбекұлы

40.    Жанимханова Ажар Сабитовна

41.    Жолаева Ақбота Тельманқызы

42.    Иманбекова Назым Ержанқызы

43.    Қайранов Дәурен Жұмабекұлы

44.    Кудайбергенова Таншолпан Танирбергенқызы акад.отп.№733-с от 29.08.13

45.    Мукаев Жарқын Нурланович

46.    Мусагулова Әсемгүл Тоқтарқызы

47.    Нурболатов Самат Бағдатұлы

48.    Нуржанов Адилет Берикович

49.    Нұрғазинова Айгерім Тұрғанқызы

50.    Өтеген Ақбота Қанатқызы

51.    Саудабекова Айдана Сабитовна

52.    Сексенбаев Оспан Бекәділұлы

53.    Серикова Диана Бериковна

54.    Смағұлов Санат Саматұлы

55.    Смакова Жадыра Ерболқызы

56.    Хамза Берік Бекзатұлы

57.    Хамитов Равиль Самиголлаұлы

58.    Шаймерденов Рауан Баккелдиевич

59.    Нұрғыдыров Мирас Асқатбекұлы

60.    Нүсіпбеков Қуат Даулетұлы

61.    Жумабекова Назым  Окенқызы

ГиМУ 311  - Государственное и местное

управление

13.    Ақмадиарова Аслия Ахмадияровна

14.    Жатақ Шынар Сейдеханқызы

15.    Жолболдин Қанат Берікқалиұлы

16.    Жұмабеков Ринат Манарбекұлы

17.    Кулдасов Дамир Ғалымбекұлы

18.    Құдайберген Елдар Еділұлы

19.    Молотжанов Дильшат Молотжанович

20.    Мурыгина Юлия Вячеславовна

21.    Мырзағұлов Рауан Берікұлы  

22.    Шынгожанова Салтанат Ержановна                                      грант ректора

МҚ 311 – Маркетинг қазақ бөлімі

3.       Анарбек Жалғас Қалимұратұлы

МР 311 – Маркетинг русское отделение

5.       Байгалиева Дина Амирхановна

6.       Баймұқашев Еркебұлан Нұрланұлы

7.       Сулейманова Роза Камильевна

8.       Советханұлы Ержан пер. с МК311 №702-с от 24.08.13

БҚ 311 – Бағалау қазақ бөлімі

4.       Абиырова Молдір Жақсылыққызы

5.       Казтаев Асхат Жұматайұлы

6.       Кәрінби Еркебұлан Ордабайұлы

ТҚ 311 – Туризм қазақ бөлімі

6.       Асқар Ақбота Елдарқызы                                               гос.грант

7.       Бахтиярова Нурбакыт Разиғақызы                                гос.грант

8.       Қасымбек Дәулет Айдарұлы                                          гос.грант

9.       Нияз Медет Жапарұлы

10.    Өмірзақ Берікбол Кумісбекұлы

11.    Ахбаев Бауржан Еркинович                    повт.курс 675-с от 17.07.13

 

ТР 311 – Туризм русское отделение

3.       Нукебаев Бауыржан Саякханович

4.       Каукеев Сырым Жанатович перев.с др.ВУЗа №701-с от 24.08.13

ФР 321 - Финансы

9.       Айдарқызы Анеля

10.    Дюсекенова Малика Масгутовна

11.    Жантлеуова Гаухар Болатқызы

12.    Кадырова Фаина Зуфаровна

13.    Нұрқасымов Нұржан Нұрланұлы

14.    Уржанов Газиз Ержанович

15.    Цай Эрик Сергеевич

                                                       ҚҚ 321 - Қаржы

16.    Акылбеков Бекзат Мыктыбекулы

17.    Батырғалиқызы Айнұр

18.    Бекболаева Бибінұр Ерланқызы

19.    Ескожанова Жазира Абылкановна

20.    Иманбекова Айжан Касенқызы

21.    Қасымбек Ақбота Нурболатқызы

22.    Қожаш Айжан Қайратқызы

23.    Нургалиева Маржан Аскерқызы

24.    Нүсүпов Данияр Мұратқалиұлы

25.    Онгарбаева Гүлназ Жұмаханқызы

26.    Орысбаева Мөлдір Сейтқызы

27.    Сейдахметов Алмас Асқарұлы

28.    Үсенова Әсел Рустенбекқызы

ЕҚ 321 - Есеп және аудит

14.    Адильбекова Акбота Жандосовна

15.    Байшоранова Жазира Айхановна

16.    Бектурова Әсем Ербосынқызы

17.    Бөкейханқызы Асель

18.    Әбу Құралай Мұратқызы

19.    Есжанова Индира Серікқызы

20.    Жанысбаева Алтынай Нуриденқызы

21.    Мусекенова Назерке Маратовна

22.    Мүсіралі Мирас Мұратұлы

23.    Онербекова Меруерт Даулетбаевна

24.    Турысбаева Гүләйім Саматқызы

25.    Унаева Дина Айканкызы

26.    Рустемов Бауыржан Нұрланұлы

ӘМҚ  411 - Әлеуметтік-мәдени қызмет

және сервис

7.       Битимби Айжан Нурболатқызы

8.       Ерболғанов Төлеген Сакенұлы

9.       Күзембаева Назгүл Талапқызы

СКС 411  - Социально-культурный сервис

14.    Амраева Айша Сейтбаткалкызы                                         гос.грант

15.    Ализаде Нурлана Ниязи кызы                                             Презид.стипендия

16.    Джаксыкельдинова Дина Махановна

17.    Исмаилова Динара Даулетхановна

18.    Кулманбетова Аида Мұратқызы

19.    Соколовская Инна Юрьевна

ЭҚ 411 -  Экономика

19.    Адильхан Алишер Адильханович

20.    Айтжанов Аспандияр  Асқарұлы

21.    Аликенова Айнаш Бейкуатовна

22.    Назаров Дархан Бакытович

23.    Ошакбаев Айдар Ержанұлы

24.    Аусадыкова Бакыт Айдарқызы  

25.    Зекен Ілияс Қайратұлы

26.    Кеңес Шыңғысхан Таңатұлы

ЭР 411 – Экономика

22.    Әдиев  Төлеген Асхатұлы

23.    Әлімқанов Тимур Ерболұлы

24.    Байбосунова Айдана Нахановна

25.    Бекмухаметова Айгуль Меркатовна

26.    Нам Валерий Валерьевич

27.    Смаилов Олжан Русланович

28.    Гертер Татьяна Валерьевна

29.    Қарғабаев Данияр Серікұлы

30.    Векличева Юлия Викторавна

31.    Жагпарова Анар Ериковна

32.    Валевач Марина Владимировна .

ЕҚ 411 -  Есеп және аудит

16.    Ермуханбет Ақтілек Бейбітқызы

17.    Ешмухамбетова Жулдыз Талгатовна

18.    Қалиева Нұргүл Сабыржанқызы

19.    Құлжабаев Өркен Қанатұлы

20.    Сағымбаева  Данагүл Берікқызы

21.    Тажибаева Даяна Армановна

22.    Тусипова Асия Болатовна

23.    Есимова Еркінқызы Меруерт 

УР 411 – Учет и аудит

35.    Аязбаев Алішер Тұрсынұлы

36.    Бектурганова Асель Сакеновна             изм.фамилии на Мухамедьярова №751-с от 04.09.13

37.    Досанаманов Досан Ермекулы

38.    Егембердиева Айжан Азаматовна

39.    Щеткина Алена Евгеньевна

40.    Ескенова Эльвира Бауыржановна

41.    Күмісбек Алимжан Асланұлы

42.    Ли Анастасия Анатольевна

43.    Муфтахтинова Фаина Маратовна

44.    Мухамедьяров Серик Мауленович

45.    Мушканова Еркежан Абаевна

46.    Тё Эдуард Владимирович

47.    Чукурова Гулим Газизовна

48.    Ким Евгений Виссарионович

49.    Ли Екатерина Львовна 

50.    Кырбасов Айдос Аламасұлы

ҚҚ 411 – Қаржы

22.    Айтбаева  Сарбиназ Бауыржанқызы

23.    Базылханова Гүлназ Сакенқызы

24.    Берлинбаева Айжан Аслановна

25.    Болат Аманжол Болатұлы

26.    Жұмаханова Айгерім Болатқызы

27.    Қабылхақұлы Отан

28.    Кеңесов Азамат Алмасұлы

29.    Талдыбаева Маржан Қайратқызы

30.    Уразиманова Азиза Азатовна

31.    Әбілдаев Әділ Бақытұлы

ФР 411 – Финансы

26.    Бексайынова Ажар Нұрдәулетқызы

27.    Болат Молдир Кайратовна

28.    Джураева Сайехатхон Хусеновна

29.    Доценко Виталий Григорьевич

30.    Кашкарова Елена Михайловна

31.    Лемещенко Олеся Витальевна

32.    Тайбулдинова Ксения Ринатовна

33.    Инибаев Еркин Ермекович

34.    Балтабаев Айдос Маратович

35.    Абишева Динара Бахтиярқызы

36.    Садуов Самат Бекболатұлы

37.    Югай Сергей Олегович

38.    Максутова Мадина Ержановна 

МжЖБҚ 411 - Мемлекеттік және жергілікті

басқару

50.    Абишева Ақбота Турарбекқызы 

51.    Астанбеков Дархан Нурланович

52.    Байгенжинова Арайлым Асетовна

53.    Бекетаев Бекжан Еркинович

54.    Галиев Жанат Талгатұлы

55.    Джанжулов Куаныш Ержанулы

56.    Дүйсенбаева Әлита Асылханқызы

57.    Еликбаева Айгерим Борисовна

58.    Естыбаева Айнур Бахытжановна

59.    Жумагүл Ақерке Амантайқызы

60.    Кашкенова  Раушан Арманқызы  

61.    Күджабекова Жадыра Болатқызы

62.    Мамырбекова Толқын Төлеутайқызы

63.    Маратқызы Жұлдыз 

64.    Турганбекова Айдана Сериковна Мухамадиева №796-с. 23.09.2013

65.    Касенов Бакытжан Муратұлы

66.    Молдағали Даурен Сабитұлы

67.    Абишев Нурбол Ерболұлы

68.    Чарапиев Айдын Сайлаубекұлы

69.    Разбеков Наркен Ғабитұлы

70.    Юсупбаев Берік Минбайұлы

71.    Тумарбеков Айбек Болатұлы  

ГиМУ 411  - Государственное и местное

управление

9.       Бейлова Гаухар Даулетқалиқызы

10.    Бекенов Әділет Тыныстайұлы

11.    Есерманова Ботагоз Нурлановна

12.    Касымханова Мадина Касымхановна 

13.    Молодит Евгения Сергеевна

14.    Оразова Айгерім Ақболатқызы

15.    Калыкова Гүлім Разбекқызы

16.    Рафалович Ярослав Сергеевич

ТР 411 – Туризм русское отделение

10.    Бондарева  Наталья Викторовна

11.    Дуз-оглы Ислам Жамалович                                                            гос.грант

12.    Мухамеджанов Ильяс Чаймуратулы

13.    Ниязова Алия Серикканқызы

14.    Оразбеков Мирас Оразбекұлы

15.    Попов Роман Владимирович

16.    Турлыбаев Аблай Нурмаханович

17.    Шилин Илья Владимирович

18.    Югай Ольга Вячеславовна

 

ТҚ 411 – Туризм қазақ бөлімі

12.    Ахметова Назым Муратбекқызы

13.    Әбутәліпова Әдемі Қуанышқызы

14.    Жаксылыкова Жанар Сайламбайкызы

15.    Жанболат Айбар Қайратұлы                                                           гос.грант

16.    Кенеғарынов Қанат Маратұлы

17.    Мынбай Мөлдір Дарыбайқызы

18.    Тәшенбаев Жайық Еділұлы

19.    Мустабекова Малика Сериковна                                                      гос.грант

20.    Бабайбеков Марлен Сюкенович  

 

                 

 

 

 

 

 

Кіру/Тіркеу

ЖМУ мақтанышы

  • Ратаев Ардан
  • Айдарханов Аян
  • Жайлаубаева Назгүл Нұрланқызы
  • Мадиканов Абылайхан Кайратович
  • Балғабай Фариза Нұржанқызы
  • Спанова Жания Айтқалиқызы
  • Сабырбай Нұршат  Қанатұлы

Пайдалы сілтемелер

  • image
  • image
  • image
  • image
  • ONLINE-EXPO 2017
  • image
  • image
  • image
  • Қазақстан тарихы

Қатысу статистикасы

Online Expo-2017

  • image