ҚазақшаРусскийEnglish

Меню








Warning: Parameter 3 to mb_videobot() expected to be a reference, value given in /var/www/vhosts/v-6393.webspace/www/zhgu.edu.kz/libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Академиялық ұтқырлық бойынша ҚР БҒМ 20 сәуір 2011ж. №152 «Кредиттік технологиядағы білім беру оқу процесін ұйымдастырудың ережелері» бұйрығы және І. Жансүгіров атындағы ЖМУ мен Қазақстанның ЖОО арасындағы өзара ынтымақтастық келісім-шарты бойынша, 2015 оқу-жылының жіберілген білімгерлер тізімі:

 

 

р/с

АЖТ

Мамандығы, курс

Курс

ЖОО-әріптес, қала

Оқу мерзімі

Жаратылыстану-техникалықфакультеті

1

Советова Нүргүл

5В011300  «Биология», 3 курс

Сарсен Аманжолов атындағы  Шығыс-қазақстандық университеті

Өскемен қаласы

19.01.2015 - 30.06.2015

Гуманитарлық факультет

2

Қожахан Жансая Нурханқызы

5B011900 «Шет тілі: екі шет тілі», 3 курс

аль-Фараби атындағы қазақ ұлттық университеті, Алматы қаласы

19.01.2015 - 30.06.2015

3

Жантурсынова Анар

5B011900 «Шет тілі: екі шет тілі», 3 курс

аль-Фараби атындағы қазақ ұлттық университеті, Алматы қаласы

19.01.2015 - 30.06.2015

4

Мадиева Арайлым

5B011900 «Шет тілі: екі шет тілі», 3 курс

аль-Фараби атындағы қазақ ұлттық университеті, Алматы қаласы

19.01.2015 - 30.06.2015

5

Джангирбекова Шахноза

5B011900 «Шет тілі: екі шет тілі», 3 курс

аль-Фараби атындағы қазақ ұлттық университеті, Алматы қ.

19.01.2015 - 30.06.2015

6

Орынбасарова Риза

5B011900 «Шет тілі: екі шет тілі», 3 курс

аль-Фараби атындағы қазақ ұлттық университеті, Алматы қаласы

19.01.2015 - 30.06.2015

Заң факультеті

7

Сапархан Нұрсұлтан

5В030100 «Құқықтану», 3 курс

аль-Фараби атындағы қазақ ұлттық университеті, Алматы қаласы

19.01.2015 - 30.06.2015

 

І. Жансүгіров атындағы ЖМУ-да  академиялық ұтқырлық аясында серіктес ЖООның  12 білімгері оқып жатыр:     

 

р/с

АЖТ

Мамандығы, курс

Курс

ЖОО-әріптес, қала

Оқу мерзімі

Жаратылыстану-техникалықфакультеті

1

Есерхан Сая

5В011300 «Биология», 3 курс

Сарсен Аманжолов атындағы  шығыс-қазақстандық университеті,

Өскемен қаласы

19.01.2015 - 30.06.2015

2

Бегалиева Назерке

5В011200  «Химия», 2 курс

Қостанай мемлекеттік педагогикалық институты, Қостанай қаласы

19.01.2015 - 30.06.2015

Педагогика және психология факультеті 

3

Мосягина Светлана

5В010200  «Бастауыш білім беру педагогикасы және әдістемесі »,

2 курс

К.Д. Ушинский атындағы Ярославль мемлекеттік педагогикалық университеті, Ярославль қаласы,РФ

19.01.2015 - 30.06.2015

4

Золотцева Наталья

5В010200  «Бастауыш білім беру педагогикасы және әдістемесі », 2 курс

К.Д. Ушинский атындағы Ярославль мемлекеттік педагогикалық университеті, Ярославль қаласы,РФ

19.01.2015 - 30.06.2015

5

Ефремова Елена

5В010200  «Бастауыш білім беру педагогикасы және әдістемесі », 2 курс

К.Д. Ушинский атындағы Ярославль мемлекеттік педагогикалық университеті, Ярославль қаласы,РФ

19.01.2015 - 30.06.2015

6

Кулибанова Мария

5В010600  «Музыкалық білім», 3 курс

Павлодармемлекеттік педагогикалық институты, Павлодар қаласы       

19.01.2015 - 30.06.2015

7

Боранбаева Айжан

5В010600  «Музыкалық білім», 3 курс

Павлодармемлекеттік педагогикалық институты, Павлодар қаласы     

19.01.2015 - 30.06.2015

8

Алдамуратова Амина

5В010600  «Музыкалық білім», 3 курс

Павлодармемлекеттік педагогикалық институты, Павлодар қаласы     

19.01.2015 - 30.06.2015

9

Жаксынбетова Толганай

5В010300 «Педагогика және   психология», 2 курс

Тараздық мемлекеттік педагогикалық институты,Таразқаласы    

19.01.2015 - 30.06.2015

10

Баймаганбетова Акерке

5В010300 «Педагогика және   психология», 2 курс

Тараздық мемлекеттік педагогикалық институты,Таразқаласы    

19.01.2015 - 30.06.2015

11

Бекжапбаров Рамазан

5В010400«Бастауыш әскери дайындық», 3 курс

Тараздық мемлекеттік педагогикалық институты,Таразқаласы    

19.01.2015 - 30.06.2015

Гуманитарлық факультетный педагогический институт, г. г. еров проходят обучение в ЖГУ им.

12

Ибраимов Куандык

5В011700 «Қазақ тілі және әдебиет», 3 курс

Шәкәрім атындағы мемлекеттік университет Семей қаласы

 

19.01.2015 - 30.06.2015

 

 

Болон процессінің даму

бөлімінің бастығы                                                                           А. Алтынбеккызы

 

Болон процессінің даму

бөлімінің маманы                                                                                Д.К. Данлыбаева

 

Кіру/Тіркеу

ЖМУ мақтанышы

  • Ратаев Ардан
  • Мадиканов Абылайхан Кайратович
  • Балғабай Фариза Нұржанқызы
  • Спанова Жания Айтқалиқызы
  • Айдарханов Аян
  • Сабырбай Нұршат  Қанатұлы
  • Жайлаубаева Назгүл Нұрланқызы

Пайдалы сілтемелер

  • image
  • image
  • image
  • Қазақстан тарихы
  • image
  • ONLINE-EXPO 2017
  • image
  • image
  • image

Қатысу статистикасы

Online Expo-2017

  • image